10 let Dakar

Big Shock! slaví 10 let na rallye Dakar!

Střílejte z výfuku, otvírejte plechy a trubte klaksony, další výročí je tady! Big Shock! má za sebou
neskutečnýc 10 let Dakaru a právě vjíždí do nový desítky! Vystartuj s náma a omrkni 10 let
dlouhou cestu, kterou jsme společně s týmem Big Shock! Racing zažili.

2011
34. ročník – Argentina Vlastimil Vildman, Ladislav Fajtl, Jan Bervic 14. místo 9 458 kilometrů, 13 etap, 67 závodních kamionů, nervy, pot, euforie a Big Shock! poprvé na Dakaru! Tehdy jsme si uvědomili, že to je ten Shock Yourself, kterej v našich životech potřebujem. A už nebylo cesty zpět.
35. ročník – Argentina + Lima Jaroslav Valtr, Jan Bervic, David Pabiška 12. místo Josef Cabala, Josef Kalina, Jakub First nedojeli jsme
Jó, to byl ten rok, kdy se rozhodl k nám do Liazky přisednout dřívější motorkář David Pabiška. To je ale doba!
Čekuj Dakar 2012 ve videu!
2012
2 vozy!
2013
2 vozy!
36. ročník – Lima + Chile Vlastimil Vildman, Martin Macík Jr., Jan Bervic 18. místo Jaroslav Valtr, Josef Kalina, Jakub First nedojeli jsme
Dakarská premiéra Martina Macíka mladšího! A rovnou parádní výkon - z pozice navigátora Martin pomohl k 18. místu.
Jak jsme přijeli na Dakar 2013? Mrkej!
37. ročník – Argentina + Chile Vlastimil Vildman, Martin Macík Jr., Michal Mrkva 13. místo Jaroslav Valtr, Josef Kalina, Jakub First nedojeli jsme
Už potřetí v řadě jsme si vyzkoušeli, jaký to je, mít na rallye Dakar hned dvě posádky! A není to žádnej med, zásoby plechů Big Shock! slušně prořídly.
Mrkej na jedno z finálních videí z Dakaru 2014!
2014
2 vozy!
2015
38. ročník – Argentina Martin Macík Jr., Miloslav Janáček, Michal Mrkva nedojeli jsme Tenhle rok si Martin přidal další prvenství. Ve svých 25 letech se stal nejmladším řidičem v historii rallye Dakar.
Rok 2015 ve videu přímo tady!
39. ročník – Argentina Martin Macík Jr., František Tomášek, Michal Mrkva 19. místo Pro nás dnes už dobře známá posádka se dává dohromady! Martin Macík mladší a navigátor Franta Tomášek se poprvý potkávaj v jedný kabině.
Víc uvidíš ve videu z roku 2016!
2016
2017
40. ročník – Paraguay + Argentina Martin Macík Jr., František Tomášek, Michal Mrkva 10. místo Stejně jako minulý rok i ten letošní byl premiérou pro Frantu, jenže tentokrát se nejednalo o věrného navigátora, ale o Martinovu Liazku!
Ukázali se dva Frantové naplno?
41. ročník – Lima + Argentina Martin Macík Jr., František Tomášek, Michal Mrkva 5. místo Martin s klukama už byli sehraní, zkušení, a když se k tomu přidalo trochu toho štěstíčka, bylo z toho parádní 5. místo. Dosud nejlepší výsledek týmu Big Shock! Racing!
Omrkni video z jednoho z našich nejúspěšnějších Dakarů!
2018
2019
42. ročník – Lima Martin Macík Jr., František Tomášek, Lukáš Kalanka 2. místo: Half Marathon Sice jsme nedojeli v hlavní části závodu, ale v kategorii Half Marathon kluci obsadili 2. místo! A to byla zatím poslední dakarská cesta naší Liazky Franty. Díky za parádní závodní léta!
Podívej se na odhodlání celýho týmu na YouTube.
43. ročník – Saúdská Arábie Martin Macík Jr., František Tomášek, David Švanda 5. místo První Dakar s novým fárem Karlem, skvělý umístění, navíc 1. mezi privátníma značkama! Ale všechno to předčilo narození Martinovy dcery přesně v době závodu. Hádej, čím si na to připili!
Tohle video z Dakaru musíš vidět!
2020
nahoru

#shockyourself