Trabantem tam a zase zpátky | Shockhunter Dan Přibáň
Trabantem tam a zase zpátky | Shockhunter Dan Přibáň
Trabantem tam a zase zpátky | Shockhunter Dan Přibáň
Trabantem tam a zase zpátky | Shockhunter Dan Přibáň

Trabanti

Velká cesta domů

Bangkok! Náš Everest. Do žádného cíle jsme se neprobojovávali tak dlouho, a tak těžce jako do Bangkoku. Ale dojeli jsme tam! Bez trabantů na starých otlučených motorkách koupených načerno, ale dojeli!

Podpis Dana Přibáně

A další plán? Ten byl jasný, už když jsme... startovali z Austrálie: dojet domů. A když to nejde na jeden zátah, tak na dva. Bylo to jasné, už když jsme stáli špinaví, zničení, ale šťastní pod sochou růžových tříhlavých slonů v centru města – příště odsud vyrážíme na velkou cestu domů.

Ale to by to nebyl žlutý cirkus, aby to bylo jednoduché. Bangkok se stal místem, kde se kolo žlutého trabanta asi nikdy neotočí. Zatímco v roce 2015 bylo Thajsko pro zahraniční auta rájem, o dva roky později se z něho stalo byrokratické peklo, kde se za vjezd po vlastní ose platí tisíce dolarů. A tak jsme si řekli, že se nenecháme okrádat a rozhodli splnit si svůj dávný sen – Indii. Startujeme ze stejné rovnoběžky, ale protějšího břehu bengálského zálivu – z jižní Indie na sever. Chceme znovu dojet do uzbeckého Samarkandu, nejvýchodnějšího bodu naší první cesty. Jakmile se tam dostaneme, objeli jsme trabantem svět, a pak už v našich starých stopách domů. Držte nám palce!

Merch

Pro nakupování je nutné se přihlásit.
Pokud ještě nemáš účet, tak se registruj.

Cestovatelský zavírací nůž

Cestovatelský zavírací nůž

Co by to bylo za dobrodruha bez pořádného nože. Zavírací nůž s jednou čepelí se zabudovanou pilkou. Nůž je z nerezové oceli pokované titanem. Skládací nůž je vybaven zabudovanou karabinkou a klipem k usnadnění přenášení. Pro zvýšení bezpečnosti je vybaven pojistkou k zajištění otevřeného ostří.

Rozměry: 3,00 × 1,30 × 11,20 cm
Délka čepele: 7 cm
Hmotnost: 110 g

899 Kč
Pro zakoupení produktu je třeba se přihlásit.

Aktuality z cest

Slebuj trabanty Big Shock! na své cestě domů společně s námi na našem Facebooku.
Pravidelně budeme přinášet exkluzivní informace z cesty,
které nikde jinde nenajdeš.