Big Shock! Beast

Párty s nekončící energií na čtyřech kolech

Výkon
420
Koní
Obsah
6,2
litru
Sound
10,2
kW

Máš rád dobrej mejdan, nabušený káry, krásný holky a dobrej sound? A co takle všechno spojit dohromady?            Představujem ti jedinečnej - Big Shock! Beast.


Kdy a kde

 • 19.06 Krakonošův cyklomaraton - Trutnov

  Na start 8. ročníku Krakonošova cyklomaratonu přivezeme slušnou dávku energie! Na místě si můžeš omrknout našeho Big Shock! Beasta a k tomu ti dáme ochutnat náš nový produkt Big Shock! Coffee - konečně pořádný kafe!

  Další info >>
 • 20.06 Wake Surf Matylda

  V neděli se můžeš těšit na naší návštěvu ve Wake Surf Matylda nedaleko Mostu, kam tě přijedeme osvěžit naším ledovým kafem.

  Další info >>
 • 25.06 Beast Music Tour 21 - Pasohlávky kemp Merkur

  Pasohlávky jsou naše srdcovka. Big Shock! Beast sem jako vždy přiveze náš tým hostesek, které ti dodají energii přes den a naše Dj's, kteří ti rozproudí krev v noci!

  Další info >>
 • 02.07 WakePort Brandýs nad Labem

  Otevírá se nový wakeový areál v ČR a my musíme být u toho! Budeme tu od pátku do pondělka, dáme ti ochutnat nové příchutě naší letní music limitky a každý večer se postaráme na naší Beast stage o parádní party!

  Další info >>

My jsme si tuhle ameriku vzali do parády a tady je výsledek! Tenhle fešák ve žlutým ohozu je pořádnej trhač asfaltu s 420 koňmi pod kapotou a přijede udělat párty kde se ti zlíbí. Na svý korbě si totiž vozí soundsystém o výkonu 10,2 kW, s sebou skvělý DJs či přední umělce a nesmí chybět ani holky z Big Shock! crew, který ti nahodí pořádnou dávku energie.

POZOR! Big Shock! Beast aktuálně brázdí ulice a pomáhá rozdávat energii, kde je potřeba! Vyfoť ho a vyhraj karton Big Shock! 500 ml.

PRAVIDLA JSOU EASY

1)  Vyfoť naší nadupanou káru Big Shock! Beast!

2)  Hoď si fotku do Instagram Stories a označ @Bigshockcz

3)  Každý týden hrajeme o karton Big Shock! a další skvělé ceny!

Kompletní pravidla soutěže najdeš zde

 

Chceš náš Big Shock! Beast na svý párty nebo víš o nějaký akci, kde by neměl chybět? Neztrácej čas a napiš nám na beast@bigshock.cz! Tuhle akci ti totiž bude každej z okolí závidět.