Věrnostní program

Poznej náš věrnostní program, sbírej kódy zpod víček, zapoj se do soutěží a vyhraj ceny, o jakejch se ti ani nesnilo nebo získej slevy. Každej vypitej plech se počítá a my ti za to nabízíme šanci, jakou jsi ještě nezažil. Čti dál a chyť ji za pačesy.

Je to easy a zvládne to fakt každej!

Klasika, limitka, čaj i ledový kafe! Kódy najdeš všude, dokonce i na petkách BS! Ice Tea.

Shock Coiny si utratíš čistě podle sebe

Soutěže o výhry za hodně velký prachy

Slevy do e-shopu na pití, nebo merch


Jak se zapojit?

Jednoduše se zaregistruj tady na webu, sbírej kódy zpod víček našich drinků a získávej naší virtuální měnu Shock Coiny! Ty pak můžeš během soutěží proměnit za losy na tvoje vytoužený výhry nebo získat slevu do e-shopu. Tak na co čekáš?

Kupuj plechy Big Shock!

1.

Kup si jakýkoliv soutěžní plech BigShock! a je jedno jestli máš energeťák, Ice Tea, nebo Coffee. Více informací.

Sbírej kódy zpod víček

2.

Odtrhni víčko, otoč ho, v klidu se napij a omrkni svůj unikátní kód. Máš ho? Super!

Zadej kód na Webu

3.

Registruj se/přihlas se, vlož kód na web a získej Shock Coiny. Počet SC za jednotlivé produkty se liší, aktuální seznam ale vždycky najdeš tady.

Sbírej, soutěž, vyhrávej!

4.

Vyber si: Soutěžit o super ceny, nebo nakupovat se slevou na e–shopu? A proč ne oboje?


Jak získat Shock Coiny

Shock Coiny jsou naše ultimátní měna, někdo by je nazval věrnostními body, ale tyhle ti přinesou mnohem víc. Taky platí celej rok a jejich hodnota nepadá. Můžeš je získat několika způsoby.

a) Sbírej kódy zpod víček

Kup plech Big Shock! (hrajou i plechovky ledovýho kafe i plechy a petky BS! Ice Tea) a za žádnejch okolností nevyhazuj víčko. Právě kvůli kódu na jeho spodní straně se dostaneš ke svým Shock Coinům.


b) A nebo na to jdi od lesa

Registruj se, kup si karton na e-shopu a kromě Shock Coinů, který jsou pod víčkem dostaneš rovnou 1 SC navíc za každej zakoupenej plech nebo petku. Takže jo, počítáš správně, kup si třeba karton BS! Exotic na e-shopu a získej navíc 24 Shock Coinů! (Počet získaných SC je vždy uveden po přihlášení u jednotlivých produktů na e-shopu)


c) získej bonusové Shock Coiny

Přihlas se k odběru našich newsletterů a vyčkávej. Kromě důležitejch novinek ti totiž sem a tam nadělíme i kód, se kterým dostaneš další Shock Coiny jen tak pro radost. To se vyplatí!


Kódy pod víčkem

Najdi svůj kód

Všechny naše soutěžní produkty mají pod víčkem spešl kód. Odtrhni/otevři víčko a kód zadej tady na webu.

Hned po úspěšném vložení ještě neuplatněnýho kódu se ti v peněžence tvýho porfilu objeví příslušný počet Shock Coinů. Bacha, ne každá příchuť dává stejně, aktuální seznam najdeš zde. Každej Shock Coin má platnost přesně 1 rok, takže s klidem sbírej dál a časem uvidíš, co s nimi uděláš. Můžeš nám věřit, že možností budeš mít dost!

Všechny lávhe

Kolik SC získám za kterou plechovku?

BS! Party Punch
3 SC
BS! Blood Orange
3 SC
BS! Ice Tea Green Tea Pear
3 SC
BS! Ice Tea Green Tea Raspberry
3 SC
BS! Ice Tea Black Tea Peach
3 SC
BS! Espresso Milk
2 SC
BS! Hazelnut
2 SC
BS! Irish Coffee
2 SC
BS! Vanilla Latte
2 SC
BS! Espresso Milk No Added Sugar
2 SC

Co dělat se Shock Coinama

Teď je to jen na tobě. Můžeš soutěžit o super ceny a trošku si zariskovat, nebo jít na jistotu a získat slevu v e-shopu. Jakou strategii zvolíš je na tobě. Klidně si dej na čas a jen sbírej Shock Coiny, platí celých 12 měsíců od přičtení.

a) Získej slevu na svůj oblíbenej drink!

Svoje Shock Coiny můžeš uplatnit jako slevu 1 Kč z hodnoty svý objednávky. Takže sbírej a kupuj. Ochutnávej, najdi si svýho favorita a můžeš nám napsat třeba na Instagram, který to je.


b) Získej losy a zapoj se do soutěže

Jdeš soutěžit? Koukni, jaký soutěže zrovna běžej a jdi do toho naplno! Sám si vyber výhru, která ti sedne, a vsaď na ni svoje Shock Coiny. Soutěžní losy získáš za různej počet SC a je jen na tobě, jakou zvolíš strategii. Když to nevyjde, neztrácej hlavu. Můžeš to rozjet v dalším losování. Nezapoměň. Čím víc losů, tím větší šance na výhru!

Losujeme často a hodně! Každá soutěž se skládá z více losování a termíny najdeš na stránce soutěže i v pravidlech. Navíc skladba výher se v každé soutěži mění a může se dokonce měnit i v rámci jednotlivých kol. Kromě toho, že nechceš losování propásnout, nezapomeň, že každý losování vynuluje tvý losy. Ty jsou jednorázový a po losování se smažou! Pokud losy jednou získáš, už je nemůžeš přehodit na jinou výhru ani za ně dostat zpátky SC. Ať už vyhraješ nebo ne, do dalšího losování se musíš obout odznova. Tak s tím počítej.

Jestli se na tebe usmálo štígro ti dáme vědět mailem a výhry najdeš i ve svým profilu.


c) Získej slevu na Big Shock! merch

Ty bys raději slevu na shockový hadry a doplňky? Není problém, je to jistota. Kolekci Big Shock! najdeš na partnerským e-shopu meatfly.cz. Libí se ti něco? Super, tak si stačí skočit do směnárny, kde si vyměníš Shock Coiny za slevový kód. Furt platí 1 SC = sleva 1 Kč a slevový poukázky platí jen na Big Shock! kolekci.


d) Nech si Shock Coiny uložený

Ještě nevíš, chceš si počkat na další pořádný ceny nebo chceš šetřit na větší slevu? Pohoda, dej si na čas a nech si Shock Coiny na pozdějc. Mají platnost celý rok a věř, že tahle měna nepadá.