Pravidla

PRAVIDLA VĚRNOSTNÍHO PROGRAMU BIG SHOCK!

Platná od 1. 3. 2021

 

Pít Big Shock! se vyplácí! Víc říkat netřeba. Nebo raději ano.

Přečti si, co je to Big Shock! Věrnostní program, jak získat Shock Coiny, a co s nimi můžeš vlastně dělat.

 

Big Shock! Věrnostní program

Kupuj plechy a vkládej kódy zpod víček, sbírej Shock Coiny a my Tě odměníme za tvou věrnost! Pozor, věrnostní program je platný pouze pro registrované uživatele.

 

Jak se registrovat?

Je potřeba vyplnit všechna pole webového formuláře na https://www.bigshock.cz/sign/up.

Nechceme vědět mnoho – stačí nám Tvůj registrační mail, pohlaví a také chceme vědět, jak Tě máme oslovovat.  Ještě potřebujeme potvrdit, že jsi četl tato pravidla, a že víš o tom, jak budeme zpracovávat Tvoje osobní údaje. Pokud budeš chtít, můžeš se při registraci přihlásit k odběru shockujících Big Shock! novinek.

Můžeš se také registrovat přes Google account nebo Facebook účet. V případě Facebooku po Tobě budeme chtít ještě doplnit Tvůj e-mail, ať Tě můžeme případně kontaktovat.

 

Registrací vznikne Tvůj unikátní profil!

 

Co je to Shock Coin?

Ultimátní Shockující měna, kterou můžeš získat dvěma způsoby: 

  • vložením unikátního kódu zpod víčka jakékoliv plechovky Big Shock! s kódem pod víčkem (formáty 500 ml i 330 ml) do Tvého profilu. Za každý kód zpod víčka dostaneš nejmíň 1 Shock Coin, ale může se stát, že jich dostaneš i víc… musíš sledovat www.bigshock.cz, a tam se vždycky dozvíš, který plechy pít nejvíc…  

 

  • vložením Kódu zdarma, který čas od času rozdáváme a mají různou hodnotu Shock Coinů. Hledej je na našem webu www.bigshock.cz, newsletteru nebo sociálních sítích. Každý Kód zdarma můžeš použít jen jednou a lze jej uplatnit jen po určitou dobu.

 

Co můžu se Shock Coiny dělat?

  • soutěžit = směňovat Shock Coiny za soutěžní Losy ve všech Shockujících soutěžích. Počet Shock Coinů, který budeš do každý soutěže potřebovat k nákupu Losů a další podrobnosti, najdeš vždycky v pravidlech konkrétní Shockující soutěže na webu www.bigshock.cz.
    • Získané Losy nemůžeš směnit zpátky na Shock Coiny.

 

  • nakupovat merch Big Shock! v partnerském e-shopu www.meatfly.cz/big-shock – Shock Coiny můžeš uplatnit v partnerském e-shopu www.meatfly.cz/big-shock na nákup jakéhokoliv, i zlevněného, zboží z Big Shock! kolekce (www.meatfly.cz/big-shock). Stačí si v naší Směnárně vyměnit potřebný počet Shock Coinů za slevový voucher v hodnotách 20, 30, 50, 100, 150, 200, 300 a 500 Kč. Můžeš uplatnit i více slevových voucherů na jeden nákup. Pozor, slevové vouchery za Shock Coiny nemůžeš použít na úhradu poplatků za dopravu a platbu.
    • Za každý 1 Shock Coin dostaneš slevu na nákup zboží ve výši 1 Kč vč. DPH.
    • Slevové vouchery nemůžeš směnit zpět na Shock Coiny.

Po uplatnění Shock Coinů, ať už na nákup Losů do Shockující soutěže, nebo výměnou na Slevové vouchery na nákup merche Big Shock! v e-shopu www.meatfly.cz/big-shock, Ti Shock Coiny v uplatněném množství z profilu odečteme.  

 

Jaká je platnost Shock Coinu?

Shock Coiny mají platnost 12 měsíců. Tato lhůta začíná běžet dnem jejich připsání na Tvůj účet, pak Ti začnou pomalu, ale jistě mizet. Neboj, až se bude blížit konec jejich platnosti, pošleme Ti mejla, abys měl/a čas je využít.

Jaké jsou další výhody Big Shock! věrnostního programu?

Budeme Tě informovat o všech novinkách ve světě Big Shocku! a také o všech nových soutěžích o Shockující ceny!

 

Raději dopředu říkáme, že se podmínky věrnostního programu včetně hodnoty Shock Coinů v e-shopu nebo hodnoty kódů zpod víčka v Shock Coinech ze soutěžních plechů mohou změnit – to Ti ale vždycky včas dáme vědět!