… … …

Je tu konečně opravdový ledový kafe!

Jo! Ledový kafe v plechu. Konečně! Tohle není energy drink ani limonáda s kávovou příchutí, tohle je Big Shock! Coffee, opravdový ledový kafe z kvalitních surovin! Kombinace kávových zrnek arabiky a robusty s opravdovým mlékem.
Sebevědomí, styl, skvělá kávová chuť společně s důrazem na kvalitu ingrediencí a 3 příchutě - to je to, co najdeš v plechovkách.

Když budeš mít chuť na ledový kafe, konečně víš, co si máš dát – Big Shock! Coffee

Poznej Big Shock! Coffee

objev naše úžasný Příchutě
Potřebuješ dobít energii? Káva je tvůj oblíbený rituál? Chceš si vybírat, jakou příchuť si dáš? Můžeš si vybrat hned ze 3 variant!

Espresso Milk

Tahle příchuť ti přesně řekne, co máš čekat! Černobílá klasika, mix zrn arabika a robusta s pravým mlíkem! Žádný sušený mlíko v plechovce nenajdeš! To tě probudí, kdykoliv potřebuješ.

Irish Coffee

Je libo irskou kávu? Lákavá kombinace kávy, opravdovýho mlíka s chutí whisky! Tuhle příchuť v plechu budeš jinde hodně těžko hledat. S Big Shock! Coffee ji můžeš mít kdykoliv na ní budeš mít chuť!

Vanilla Latte

Zkus naše mléčný potěšení. Spojení mléka s intenzivním espressem z arabiky a robusty navíc s lákavou příchutí vanilky. Tohle kafe tě probudí a taky odmění jako oblíbený dezert!

extra porce shock coinů za Kódy pod víčkem

Stejně jako u všech ostatních plechovek, i u Big Shock! Coffee najdeš pod víčky kódy, které můžeš vložit u nás na webu, sbírat za ně Shock Coiny a soutěžit o super ceny!

Tak kup Big Shock! Coffee, pochutnej si, sbírej kódy a VYHRÁVEJ!