… … …

Je tu konečně opravdový ledový kafe!

Jo! Ledový kafe v plechu. Konečně! Tohle není energy drink ani limonáda s kávovou příchutí, tohle je Big Shock! Coffee, opravdový ledový kafe z kvalitních surovin! Kombinace kávových zrnek arabiky a robusty s opravdovým mlékem.
Sebevědomí, styl, skvělá kávová chuť společně s důrazem na kvalitu ingrediencí a 3 příchutě - to je to, co najdeš v plechovkách.

Když budeš mít chuť na ledový kafe, konečně víš, co si máš dát – Big Shock! Coffee

Poznej Big Shock! Coffee

objev naše úžasný Příchutě
Potřebuješ dobít energii? Káva je tvůj oblíbený rituál? Chceš si vybírat, jakou příchuť si dáš? Můžeš si vybrat hned ze 3 variant!

Espresso Milk

Tahle příchuť ti přesně řekne, co máš čekat! Černobílá klasika, mix zrn arabika a robusta s pravým mlíkem! Žádný sušený mlíko v plechovce nenajdeš! To tě probudí, kdykoliv potřebuješ.

Irish Coffee

Je libo irskou kávu? Lákavá kombinace kávy, opravdovýho mlíka s chutí whisky! Tuhle příchuť v plechu budeš jinde hodně těžko hledat. S Big Shock! Coffee ji můžeš mít kdykoliv na ní budeš mít chuť!

Vanilla Latte

Zkus naše mléčný potěšení. Spojení mléka s intenzivním espressem z arabiky a robusty navíc s lákavou příchutí vanilky. Tohle kafe tě probudí a taky odmění jako oblíbený dezert!

extra porce shock coinů za Kódy pod víčkem

Jasný, tahle ledová novinka se ti fakt vyplatí! Pod víčky najdeš kódy, za který získáš u nás na webu Shock Coiny a ty tě pustí do soutěže o boží ceny. A nejlepší na tom je to, že za plechy Big Shock! Coffee dostaneš rovnou 2 Shock Coiny a to až do 1. 8. 2021.

Tak kup Big Shock! Coffee, pochutnej si, sbírej kódy a VYHRÁVEJ!