… … …

Je tu konečně opravdový ledový kafe!

Jo! Ledový kafe v plechu. Konečně! Tohle není energy drink ani limonáda s kávovou příchutí, tohle je Big Shock! Coffee, opravdový ledový kafe z kvalitních surovin! Kombinace kávových zrnek arabiky a robusty s opravdovým mlékem.
Sebevědomí, styl, skvělá kávová chuť společně s důrazem na kvalitu ingrediencí a 4 příchutě - to je to, co najdeš v plechovkách.

Když budeš mít chuť na ledový kafe, konečně víš, co si máš dát – Big Shock! Coffee

Poznej Big Shock! Coffee

objev naše úžasný Příchutě
Potřebuješ dobít energii? Káva je tvůj oblíbený rituál? Chceš si vybírat, jakou příchuť si dáš? Můžeš si vybrat hned ze 4 variant!
Espresso art
Espresso Milk

Espresso Milk

Tahle příchuť ti přesně řekne, co máš čekat! Černobílá klasika, mix zrn arabika a robustta s pravým mlékem! Žádný sušený mléko v plechovce nenajdeš! To tě probudí, kdykoliv potřebuješ.

Irish art
Irish Coffee

Irish Coffee

Je libo irskou kávu? Lákavá kombinace kávy, opravdovýho mléka s chutí whisky! Tuhle příchuť v plechu budeš jinde hodně těžko hledat. S Big Shock! Coffee ji můžeš mít kdykoliv na ní budeš mít chuť!

Vanilla art
Vanilla Latte

Vanilla Latte

Zkus naše mléčný potěšení. Spojení mléka s intenzivním espressem z arabiky a robusty navíc s lákavou příchutí vanilky. Tohle kafe tě probudí a taky odmění jako oblíbený dezert!

Hazelnut art
Hazelnut Coffee
Rozlouskni oříšek

Hazelnut Coffee

Naše rafinovaná příchuť Hazelnut je to pravé ořechové! A to doslova, objev oříškovou extázi, která se skrývá v naší elegantní plechovce. Tohle kafe ti prostě nedá spát, to nám můžeš věřit! Navíc si tě získá svou vyšperkovanou chutí.

extra porce shock coinů za Kódy pod víčkem

Všechny! Prostě všechny Big Shock! plechy mají kódy pod víčky, abys mohl/mohla získat Shock Coiny a vyhrávat. Navíc mají kódy z plechovek Big Shock! Coffee hodnotu 2 Shock Coiny.

Tak kup Big Shock! Coffee, pochutnej si, sbírej kódy a VYHRÁVEJ!