Xnapy

ESPORT

#ESPORT
Xnapy
Bigshock gold! bublinky jsou nejvíc.
Má oblíbená příchuť BIG SHOCK! GOLD! Bublinky jsou nejvíc.
Superschopnosti Mám prořízlou hubu, což mi mnohdy pomáhá a někdy přesně naopak. Jo a taky sem vtipnej, trochu, někdy, asi, možná, prej.

Zůstaň se mnou

Líbí se Ti moje kousky? Můžeš mě podpořit i na sociálních sítích.

Z mýho zákulisí

Proč ty a BigShock! ?

Je to jednoduchý, BigShock dělá super věci, se super lidma a je to naše domácí firma, toho chci být součástí. Kromě toho jsem si vypěstoval závislost na ledových kávách a goldu.

Tvůj největší SHOCKYOURSELF moment?

Poslední byl asi zajímavej průlet zatáčky na masarykově okruhu, kde jsme měli track day. Vlastně ani nevím co se stalo, jen jsem se tak 60x zatočil a pak jel dál rovně, připadal sem si jak Semir Gerkhan.

Co posloucháš za hudbu?

Převážně klasickej rock a metal, z méně obskurantního koutku potom house, neurofunk nebo numetal. Moje nejoblíbenější kapely jsou ale stejně osmdesátkové legendy jako Van Halen, Kiss nebo Deep Purple.

Tvoje další životní meta?

Nerad plánuju, proplouvám životem a hodně dávám na svůj instinkt. Stejně všechno co jsem kdy v životě dělal nikdy nebylo plánované.

Máš nějaké další koníčky?

Miluju auta a hudbu.

Co bys dělal, kdybys nemohl „streamovat“?

Nejspíš bych zůstal na pozici herního vývojáře, tu práci jsem miloval. Taky bych možná šel ve stopách rodiny a zůstal u hudby.

Oblíbená věc z BigShock! merchshopu?

Ručník, rozhodně ručník. Jop, ručník.

A na závěr, co by jsi vzkázal fanouškům BigShocku?

Nejsem žádnej moudroprd, takže rád jen lidem připomínám, že slunce svítí na všechny stejně a všechno se zvládá líp s úsměvem.