Nová příchuť na přání a upgrade v jednom! Big Shock! Mango & Orange je tady.

Chtěli jste to. Máte to mít! Není novinka, že si svejch fans vážíme a čteme všechny pochvaly, hate i návrhy, který se k nám dostanou. A tohle je výsledek. Nová stálice je na světě. Tak čti a zjisti víc.

Perfektně vyvážená chuť, 10 % ovocný šťávy a kotel energie k tomu! Prostě ovocná fůze ve svý nejčistší podobě. Představujeme ti Big Shock! Mango & Orange, tenhle musíš zkusit!

 

Proč Mango & Orange? Protože jste to chtěli!

A není to poprvé, co se tohle stalo. Pamatujete, jak vznikl Watermelon? Jop, úplně stejně! Prostě jste si o něj psali, až se tady zjevil. Od tý doby se nám zařadil mezi nejoblíbenější příchutě a vy se ho furt nemůžete nabažit!

To už je slušný retro, co? Rok 2015, kdybys byl zvědavej.

 

Proč Mango & Orange? Protože dvě příchutě v jednom jedou!

Jo, je to tak. Jen si vem všechny ty limitky! Jahoda a mango, Gold a černý čaj, kafe a granátový jablko, banán a kiwi, švestka a skořice … “o 15 minut později” … limetka a baobab, granátový jablko s brusinkou a teď se z jedný takový legendy stane rovnou stálice! Hustý, co? 

 

Proč Mango & Orange? Protože teď budou za 2 SC!

Tak to nepropásni! Celej měsíc, od 15. prosince až do 14. února, jsou kódy z víček příchutě Mango & Orange rovnou za 2 SC! Chceš něco z e-shopu nebo už se připravuješ na soutěže? Nový duo ti může pomoct, tak chytni příležitost za pačesy!

 

Proč Mango & Orange? Protože pomeranč si už přišel starej.

Tak jsme ho chtěli oprášit. Vždyť je to, společně s Exoticem, nejstarší ochucenej energeťák v ČR! Nastoupil v roce 2011 a teď, po téměř 10 letech, se dočká pořádnýho nakopnutí. Asi takovýho, jaký dává on tobě, když si lokneš.

 

Další bonus pro tebe

Ke každýmu nákupu v našem e-shopu nad 39 Kč dostane prvních 100 kupujících jako dárek navíc 1 ks Big Shock! Mango & Orange!*

 

A tak se posouváme pořád dál a nepřestáváme překvapovat vás, sami sebe a kdyby to šlo, tak se vsadíme, že shockujem i naše plechy. Prostě jedem dál a díky, že v tom jedete s náma.

 

Jo a nezapomeň fandit našim na Dakaru! Čau!

 

Big Shock! Crew
#ShockYourself

 

*Akce platí od 15. 12. 2020 pro prvních 100 zákazníků s nákupem nad 30 Kč po uplatnění všech slev a věrnostních bodů.

Sleduj náš YOUTUBE

Sleduj náš Youtube

Omrknout v novým okně

Objev podobné články

Nejnovější z Shockhunters. Čti rozhovor s Terezou Fišerovou!
Zajímá tě, jaké to je mít v jednadvaceti letech bronz z Ria? Tak čti dál! Jaká je to dřina, a co všechno musíš obětovat, abys byla ta nejlepší? To…
Dočíst celý
Největší turnaje esportu
V dnešním článku se dozvíš v jaký hře stojí za to být šampionem a slušně si přitom napakovat kapsy. Tohle všechno jsou převážně už…
Dočíst celý
Nová příchuť na přání a upgrade v jednom! Big Shock! Mango & Orange je tady.
Chtěli jste to. Máte to mít! Není novinka, že si svejch fans vážíme a čteme všechny pochvaly, hate i návrhy, který se k nám dostanou. A tohle je…
Dočíst celý