Big Shock! výběr: Top 4 (nejen) závodních her

To, že nasedáš ve hře do káry, ještě neznamená, že musíš nutně závodit. Zkoukni naše 4 hry k dakarský tématice a vyber si svýho favorita. Určitě už si leckterou z nich hrál, protože my se pro kvalitní hru nebojíme sáhnout hluboko do minulosti. Tak jedem!

 

1. DiRT Rally

Ze startu se koukneme rovnou na závodní rallye, protože ty to maj k Dakaru ze všech her nejblíž.

Slavná série rallye závodů “DiRT Rally” je skvostem závodních rallye her. Postupně se vyvíjela a drobné detaily přibývaly, až je zážitek z těchto závodů jako skutečná rallye.

Prvky náhody a neustále hrozící defekt, postupně se zhoršující stav trati nebo více opotřebovaná spojka pokud špatně řídíš. To se samozřejmě pak promítne do náročnosti, délky a ceny oprav.

Zkrátka komplexní závodní zážitek se vším všudy. Pokud neznáš, koukni a vyzkoušej DiRT Rally na vlastní kůži!

 

 


 

2. Star Wars Episode 1: Racer

Old school jak má bejt, a to rovnou z vesmíru. Závodní hra, ve který ti bude k ničemu, že umíš řídit, protože chování kluzáků se s opravodvým světem porovnává fakt blbě.

V každým případě kult, který tahle hra má kolem sebe nejde jen tak přejít. Tak zavzpomínej!

 

 


 

3. FlatOut

Herní průmysl nás nešetří. Kromě rallye her a Star Wars závodů kluzáků pro nás stvořili i nefalšovaný auto derby!

Vyraz se svým křápem do arény a rozsekej svý soupeře. Chceš klasiku? Může být... vydej se na okruh a vyhraj závod! Ale bacha, na pravidla se tu moc nehraje.

 

 

Ze všech možných titulů jsme si zde vybrali právě sérii FlatOut, která nabízí i hustý módy s akrobatickými kousky. Jestli jsi to náhodou nezažil, tak bys to měl určitě napravit. Zahraj si bowling, nebo třeba šipky, jen místo šipky nebo koule katapultuj svýho řidiče.

 

 


 

4. Euro Truck Simulator 2

Když už nám Marťas brázdí Saudskou Arábii v kamionu, nemůžeme zapomenout na takovej naprosto nezávodní skvost, jako je Euro Truck Simulator 2. Hra z český produkce, která si zasloužila nějaký to ocenění a hlavně srdce hráčů z celýho světa.

Jestli si chceš trochu odpočinout a vyzkoušet si denní chleba kamioňáka s Big Shockem! v nápojovým stojanu, pak je Euro Truck Simulator 2 přesně pro tebe.

 

 

Jenže je tady ještě multiplayer a ten bez Big Shocka! radši ani nezapínej, páč trollů v simulátoru je přinejmenším stejně jako na opravdový silnici. Tady naštěstí nejde o život.

 

 


 

Tak co, jak si půjdeš zajezdit ty? Sáhneš po kluzáku, nebo tě oslovil spíš náklaďák, nebo třeba bowling? Dej vědět do komentářů a klidně přidej i nějakou vlastní hru, která si myslíš, že by tady neměla chybět.

 


 

Sleduj náš YOUTUBE

Sleduj náš Youtube

Omrknout v novým okně

Objev podobné články

3 Top metalový kapely, který se urvaly ze řetězu.
Většina lidí, když slyší metal, tak si hned představí partu dlouhovlasých strašáků oblečených v černým latexu a lebkách, řvoucí na pódiu nad vířícím…
Dočíst celý
SHOCK CHALLENGE SE BLÍŽÍ. ČTI ROZHOVOR SE ZORKOU HEJDOVOU!
Ambasadorkou Shock Challenge pro Evropu 2 je Zorka Hejdová a stejně jako Mila Jovovich v Resident Evil se bude muset utkat s hordou zombíků. Čti dál…
Dočíst celý
REPREZENTUJ SVOU UNIVERZITU V ESPORTU!
Naše republika překonává éru Michala Davida a Helči Vondráčkový a nepřestává shockovat! Tentokrát naštěstí o něco lépe. Pár akčních jedinců si…
Dočíst celý