0
KOŠÍK JE PRÁZDNÝ
Přejít do košíku

ODTRHNI VÍČKO A VYHRAJ!

Pod každým víčkem soutěžní plechovky Big Shock! najdeš unikátní kód, který můžeš vložit do svého profilu. Po vložení platného kódu ti přičteme 1 Shock Coin na tvé konto, ale zároveň se zařadíš do slosování v naší soutěži Odtrhni víčko a vyhraj! Čím více kódů vložíš, tím máš větší šanci na výhru. Kdy losujeme, o co hrajeme? Čti dál!
1. Kolo 30.04. 2019
2. Kolo 01.07. 2019
3. Kolo 30.09. 2019
4. Kolo 05.12. 2019

Výherci 1. soutěžního kola

Pořadí 1
Jméno
Pavel S
Město
Varnsdorf
Výhra
karton Big Shock!
Pořadí 2
Jméno
Jan C
Město
Semily
Výhra
karton Big Shock!
Pořadí 3
Jméno
Marie C
Město
Světlá nad Sázavou
Výhra
karton Big Shock!
Pořadí 4
Jméno
Jan K
Město
Praha
Výhra
karton Big Shock!
Pořadí 5
Jméno
Vojtěch K
Město
Chrudim
Výhra
karton Big Shock!
Pořadí 6
Jméno
Ivana V
Město
Roudnice nad Labem
Výhra
karton Big Shock!
Pořadí 7
Jméno
Saskia H
Město
Jaroměř
Výhra
karton Big Shock!
Pořadí 8
Jméno
Tereza Klimešová K
Město
Česká Skalice
Výhra
karton Big Shock!
Pořadí 9
Jméno
Soňa P
Město
Kopřivnice
Výhra
karton Big Shock!
Pořadí 10
Jméno
Lukáš R
Město
Solenice
Výhra
karton Big Shock!
Pořadí 11
Jméno
Martin R
Město
Brno
Výhra
200 Shock Coinů
Pořadí 12
Jméno
Iveta F
Město
Byšice
Výhra
200 Shock Coinů
Pořadí 13
Jméno
Lukáš Š
Město
Praha
Výhra
200 Shock Coinů
Pořadí 14
Jméno
Alex B
Město
Úvaly
Výhra
200 Shock Coinů
Pořadí 15
Jméno
Tomáš R
Město
Praha
Výhra
200 Shock Coinů
Pořadí 16
Jméno
Veronika H
Město
Hradec kralove
Výhra
200 Shock Coinů
Pořadí 17
Jméno
Anna H
Město
Sezemice
Výhra
200 Shock Coinů
Pořadí 18
Jméno
Honza M
Město
Děčín
Výhra
200 Shock Coinů
Pořadí 19
Jméno
Sabina M
Město
Moravský Beroun
Výhra
200 Shock Coinů
Pořadí 20
Jméno
lenka k
Město
KLadno
Výhra
200 Shock Coinů
Pořadí 21
Jméno
Jan B
Město
Vítězná
Výhra
100 Shock Coinů
Pořadí 22
Jméno
jana h
Město
Načešice
Výhra
100 Shock Coinů
Pořadí 23
Jméno
Karel S
Město
Kladno
Výhra
100 Shock Coinů
Pořadí 24
Jméno
Ondrej S
Město
litomerice
Výhra
100 Shock Coinů
Pořadí 25
Jméno
Eva C
Město
Lančov
Výhra
100 Shock Coinů
Pořadí 26
Jméno
Jan S
Město
Hrobčice
Výhra
100 Shock Coinů
Pořadí 27
Jméno
Jiří F
Město
Němčice nad Hanou
Výhra
100 Shock Coinů
Pořadí 28
Jméno
Michal R
Město
Český Krumlov
Výhra
100 Shock Coinů
Pořadí 29
Jméno
Míla M
Město
Police nad Metují
Výhra
100 Shock Coinů
Pořadí 30
Jméno
Vladimír B
Město
Opava
Výhra
100 Shock Coinů
Pořadí Jméno Město Výhra
1 Pavel S Varnsdorf karton Big Shock!
2 Jan C Semily karton Big Shock!
3 Marie C Světlá nad Sázavou karton Big Shock!
4 Jan K Praha karton Big Shock!
5 Vojtěch K Chrudim karton Big Shock!
6 Ivana V Roudnice nad Labem karton Big Shock!
7 Saskia H Jaroměř karton Big Shock!
8 Tereza Klimešová K Česká Skalice karton Big Shock!
9 Soňa P Kopřivnice karton Big Shock!
10 Lukáš R Solenice karton Big Shock!
11 Martin R Brno 200 Shock Coinů
12 Iveta F Byšice 200 Shock Coinů
13 Lukáš Š Praha 200 Shock Coinů
14 Alex B Úvaly 200 Shock Coinů
15 Tomáš R Praha 200 Shock Coinů
16 Veronika H Hradec kralove 200 Shock Coinů
17 Anna H Sezemice 200 Shock Coinů
18 Honza M Děčín 200 Shock Coinů
19 Sabina M Moravský Beroun 200 Shock Coinů
20 lenka k KLadno 200 Shock Coinů
21 Jan B Vítězná 100 Shock Coinů
22 jana h Načešice 100 Shock Coinů
23 Karel S Kladno 100 Shock Coinů
24 Ondrej S litomerice 100 Shock Coinů
25 Eva C Lančov 100 Shock Coinů
26 Jan S Hrobčice 100 Shock Coinů
27 Jiří F Němčice nad Hanou 100 Shock Coinů
28 Michal R Český Krumlov 100 Shock Coinů
29 Míla M Police nad Metují 100 Shock Coinů
30 Vladimír B Opava 100 Shock Coinů

Výherci 2. soutěžního kola

Pořadí 1
Jméno
Jiří Z
Město
Želechovice nad Dřevnicí
Výhra
karton Big Shock!
Pořadí 2
Jméno
Tomas M
Město
Nové straseci
Výhra
karton Big Shock!
Pořadí 3
Jméno
Petr V
Město
Dobrá
Výhra
karton Big Shock!
Pořadí 4
Jméno
Peter S
Město
Pardubice
Výhra
karton Big Shock!
Pořadí 5
Jméno
Jakub D
Město
Frýdek - Místek
Výhra
karton Big Shock!
Pořadí 6
Jméno
Roman P
Město
Kravaře u Hlučína
Výhra
karton Big Shock!
Pořadí 7
Jméno
Vladimír Š
Město
Kolšov
Výhra
karton Big Shock!
Pořadí 8
Jméno
Helena Č
Město
Praha-9
Výhra
karton Big Shock!
Pořadí 9
Jméno
Jakub S
Město
Havířov
Výhra
karton Big Shock!
Pořadí 10
Jméno
Lucie C
Město
Sušice
Výhra
karton Big Shock!
Pořadí 11
Jméno
Jitka B
Město
Dymokury
Výhra
200 Shock Coinů
Pořadí 12
Jméno
Robert C
Město
Kladno 4
Výhra
200 Shock Coinů
Pořadí 13
Jméno
Marie P
Město
Liberec
Výhra
200 Shock Coinů
Pořadí 14
Jméno
Martin B
Město
Vrbno pod Pradědem
Výhra
200 Shock Coinů
Pořadí 15
Jméno
Ondřej Č
Město
Komárov
Výhra
200 Shock Coinů
Pořadí 16
Jméno
Martin B
Město
Český Brod
Výhra
200 Shock Coinů
Pořadí 17
Jméno
Jakub H
Město
Kolín 2
Výhra
200 Shock Coinů
Pořadí 18
Jméno
David L
Město
Ostrava
Výhra
200 Shock Coinů
Pořadí 19
Jméno
Jan F
Město
Příbram 5
Výhra
200 Shock Coinů
Pořadí 20
Jméno
Jana N
Město
Skalice u České Lípy
Výhra
200 Shock Coinů
Pořadí 21
Jméno
Sarah S
Město
Levoča
Výhra
100 Shock Coinů
Pořadí 22
Jméno
Václav B
Město
Horka nad Moravou
Výhra
100 Shock Coinů
Pořadí 23
Jméno
Zuzana J
Město
Beroun
Výhra
100 Shock Coinů
Pořadí 24
Jméno
Tomáš Z
Město
Kostelec nad Orlicí
Výhra
100 Shock Coinů
Pořadí 25
Jméno
Antonin Š
Město
Česká lípa
Výhra
100 Shock Coinů
Pořadí 26
Jméno
Karolina S
Město
Mrač
Výhra
100 Shock Coinů
Pořadí 27
Jméno
Jakub B
Město
Karviná
Výhra
100 Shock Coinů
Pořadí 28
Jméno
Matěj V
Město
Ostrava
Výhra
100 Shock Coinů
Pořadí 29
Jméno
Ankhbaatar O
Město
Brno
Výhra
100 Shock Coinů
Pořadí 30
Jméno
Jiří N
Město
Dolaní Žďár
Výhra
100 Shock Coinů
Pořadí Jméno Město Výhra
1 Jiří Z Želechovice nad Dřevnicí karton Big Shock!
2 Tomas M Nové straseci karton Big Shock!
3 Petr V Dobrá karton Big Shock!
4 Peter S Pardubice karton Big Shock!
5 Jakub D Frýdek - Místek karton Big Shock!
6 Roman P Kravaře u Hlučína karton Big Shock!
7 Vladimír Š Kolšov karton Big Shock!
8 Helena Č Praha-9 karton Big Shock!
9 Jakub S Havířov karton Big Shock!
10 Lucie C Sušice karton Big Shock!
11 Jitka B Dymokury 200 Shock Coinů
12 Robert C Kladno 4 200 Shock Coinů
13 Marie P Liberec 200 Shock Coinů
14 Martin B Vrbno pod Pradědem 200 Shock Coinů
15 Ondřej Č Komárov 200 Shock Coinů
16 Martin B Český Brod 200 Shock Coinů
17 Jakub H Kolín 2 200 Shock Coinů
18 David L Ostrava 200 Shock Coinů
19 Jan F Příbram 5 200 Shock Coinů
20 Jana N Skalice u České Lípy 200 Shock Coinů
21 Sarah S Levoča 100 Shock Coinů
22 Václav B Horka nad Moravou 100 Shock Coinů
23 Zuzana J Beroun 100 Shock Coinů
24 Tomáš Z Kostelec nad Orlicí 100 Shock Coinů
25 Antonin Š Česká lípa 100 Shock Coinů
26 Karolina S Mrač 100 Shock Coinů
27 Jakub B Karviná 100 Shock Coinů
28 Matěj V Ostrava 100 Shock Coinů
29 Ankhbaatar O Brno 100 Shock Coinů
30 Jiří N Dolaní Žďár 100 Shock Coinů

Výherci 3. soutěžního kola

Pořadí 1
Jméno
Jana S
Město
Plzeň 3
Výhra
karton Big Shock!
Pořadí 2
Jméno
Jiří V
Město
Ivančice
Výhra
karton Big Shock!
Pořadí 3
Jméno
Marek P
Město
Most
Výhra
karton Big Shock!
Pořadí 4
Jméno
Michal Š
Město
HOLICE
Výhra
karton Big Shock!
Pořadí 5
Jméno
Miroslav D
Město
Rudolfov
Výhra
karton Big Shock!
Pořadí 6
Jméno
Jan M
Město
Lomnice nad Popelkou
Výhra
karton Big Shock!
Pořadí 7
Jméno
šimon m
Město
Chrášťany
Výhra
karton Big Shock!
Pořadí 8
Jméno
Kryštof H
Město
Babice u Uherského Hradiště
Výhra
karton Big Shock!
Pořadí 9
Jméno
Vítězslav L
Město
Frýdek-Místek
Výhra
karton Big Shock!
Pořadí 10
Jméno
Josef Č
Město
Trutnov
Výhra
karton Big Shock!
Pořadí 11
Jméno
Ondřej M
Město
Loukovec
Výhra
200 Shock Coinů
Pořadí 12
Jméno
Zdeněk Š
Město
Pracejovice
Výhra
200 Shock Coinů
Pořadí 13
Jméno
Zdeňka M
Město
Zbiroh
Výhra
200 Shock Coinů
Pořadí 14
Jméno
Pavel H
Město
Praha
Výhra
200 Shock Coinů
Pořadí 15
Jméno
Jakub Netik N
Město
Týn nad Vltavou
Výhra
200 Shock Coinů
Pořadí 16
Jméno
Libor S
Město
Velké Opatovice
Výhra
200 Shock Coinů
Pořadí 17
Jméno
Frantisek K
Město
Nova ves
Výhra
200 Shock Coinů
Pořadí 18
Jméno
Štěpán H
Město
Dobřany
Výhra
200 Shock Coinů
Pořadí 19
Jméno
pavel D
Město
jablonec nad nisou
Výhra
200 Shock Coinů
Pořadí 20
Jméno
Tom C
Město
Domanín
Výhra
200 Shock Coinů
Pořadí 21
Jméno
Jaroslav S
Město
Zlata Koruna
Výhra
100 Shock Coinů
Pořadí 22
Jméno
Kristýna N
Město
Jindřichův Hradec
Výhra
100 Shock Coinů
Pořadí 23
Jméno
Vojtěch K
Město
Chrudim
Výhra
100 Shock Coinů
Pořadí 24
Jméno
Tomáš B
Město
Praha 8
Výhra
100 Shock Coinů
Pořadí 25
Jméno
Zdeněk K
Město
Brno
Výhra
100 Shock Coinů
Pořadí 26
Jméno
Tomas K
Město
Vlašim
Výhra
100 Shock Coinů
Pořadí 27
Jméno
Jindřich N
Město
Brno-Řečkovice
Výhra
100 Shock Coinů
Pořadí 28
Jméno
Volodymyr K
Město
Praha
Výhra
100 Shock Coinů
Pořadí 29
Jméno
Petr Š
Město
Liberec
Výhra
100 Shock Coinů
Pořadí 30
Jméno
David H
Město
Zábřeh
Výhra
100 Shock Coinů
Pořadí Jméno Město Výhra
1 Jana S Plzeň 3 karton Big Shock!
2 Jiří V Ivančice karton Big Shock!
3 Marek P Most karton Big Shock!
4 Michal Š HOLICE karton Big Shock!
5 Miroslav D Rudolfov karton Big Shock!
6 Jan M Lomnice nad Popelkou karton Big Shock!
7 šimon m Chrášťany karton Big Shock!
8 Kryštof H Babice u Uherského Hradiště karton Big Shock!
9 Vítězslav L Frýdek-Místek karton Big Shock!
10 Josef Č Trutnov karton Big Shock!
11 Ondřej M Loukovec 200 Shock Coinů
12 Zdeněk Š Pracejovice 200 Shock Coinů
13 Zdeňka M Zbiroh 200 Shock Coinů
14 Pavel H Praha 200 Shock Coinů
15 Jakub Netik N Týn nad Vltavou 200 Shock Coinů
16 Libor S Velké Opatovice 200 Shock Coinů
17 Frantisek K Nova ves 200 Shock Coinů
18 Štěpán H Dobřany 200 Shock Coinů
19 pavel D jablonec nad nisou 200 Shock Coinů
20 Tom C Domanín 200 Shock Coinů
21 Jaroslav S Zlata Koruna 100 Shock Coinů
22 Kristýna N Jindřichův Hradec 100 Shock Coinů
23 Vojtěch K Chrudim 100 Shock Coinů
24 Tomáš B Praha 8 100 Shock Coinů
25 Zdeněk K Brno 100 Shock Coinů
26 Tomas K Vlašim 100 Shock Coinů
27 Jindřich N Brno-Řečkovice 100 Shock Coinů
28 Volodymyr K Praha 100 Shock Coinů
29 Petr Š Liberec 100 Shock Coinů
30 David H Zábřeh 100 Shock Coinů

Výherci 4. soutěžního kola

Pořadí 1
Jméno
Jan N
Město
Vražné
Výhra
karton Big Shock!
Pořadí 2
Jméno
Martin K
Město
Most
Výhra
karton Big Shock!
Pořadí 3
Jméno
Andrea E
Město
Ostrava
Výhra
karton Big Shock!
Pořadí 4
Jméno
Zdeňka Č
Město
Praha 6
Výhra
karton Big Shock!
Pořadí 5
Jméno
Pavel K
Město
Lom
Výhra
karton Big Shock!
Pořadí 6
Jméno
Milan H
Město
Radotín
Výhra
karton Big Shock!
Pořadí 7
Jméno
Marek P
Město
Most
Výhra
karton Big Shock!
Pořadí 8
Jméno
Svatopluk L
Město
Jesenik
Výhra
karton Big Shock!
Pořadí 9
Jméno
Lukáš Š
Město
Praha
Výhra
karton Big Shock!
Pořadí 10
Jméno
Jiří B
Město
Moravský Krumlov
Výhra
karton Big Shock!
Pořadí 11
Jméno
Jan H
Město
Opava
Výhra
200 Shock Coinů
Pořadí 12
Jméno
Monika H
Město
Benešov u Prahy
Výhra
200 Shock Coinů
Pořadí 13
Jméno
Marián S
Město
Petrovice u KArviné
Výhra
200 Shock Coinů
Pořadí 14
Jméno
Stanislav K
Město
Kostelec nad Orlicí
Výhra
200 Shock Coinů
Pořadí 15
Jméno
Zdenek R
Město
Lipůvka
Výhra
200 Shock Coinů
Pořadí 16
Jméno
Petr C
Město
Výhra
200 Shock Coinů
Pořadí 17
Jméno
Michal Z
Město
Lovosice
Výhra
200 Shock Coinů
Pořadí 18
Jméno
Lukáš R
Město
Lomnice nad Popelkou
Výhra
200 Shock Coinů
Pořadí 19
Jméno
Monika S
Město
České Budějovice
Výhra
200 Shock Coinů
Pořadí 20
Jméno
Zdeněk K
Město
Brno
Výhra
200 Shock Coinů
Pořadí 21
Jméno
Míša D
Město
Orličky
Výhra
100 Shock Coinů
Pořadí 22
Jméno
Gabriel K
Město
Praha 4
Výhra
100 Shock Coinů
Pořadí 23
Jméno
Veronika Š
Město
Most
Výhra
100 Shock Coinů
Pořadí 24
Jméno
František Š
Město
Výhra
100 Shock Coinů
Pořadí 25
Jméno
Iulian M
Město
Mlada boleslav
Výhra
100 Shock Coinů
Pořadí 26
Jméno
Aleš F
Město
Lučany nad Nisou
Výhra
100 Shock Coinů
Pořadí 27
Jméno
Aleš W
Město
Výhra
100 Shock Coinů
Pořadí 28
Jméno
Diana R
Město
Nový Jičín
Výhra
100 Shock Coinů
Pořadí 29
Jméno
Petr T
Město
Most
Výhra
100 Shock Coinů
Pořadí 30
Jméno
Jakub Č
Město
Dobrovice
Výhra
100 Shock Coinů
Pořadí Jméno Město Výhra
1 Jan N Vražné karton Big Shock!
2 Martin K Most karton Big Shock!
3 Andrea E Ostrava karton Big Shock!
4 Zdeňka Č Praha 6 karton Big Shock!
5 Pavel K Lom karton Big Shock!
6 Milan H Radotín karton Big Shock!
7 Marek P Most karton Big Shock!
8 Svatopluk L Jesenik karton Big Shock!
9 Lukáš Š Praha karton Big Shock!
10 Jiří B Moravský Krumlov karton Big Shock!
11 Jan H Opava 200 Shock Coinů
12 Monika H Benešov u Prahy 200 Shock Coinů
13 Marián S Petrovice u KArviné 200 Shock Coinů
14 Stanislav K Kostelec nad Orlicí 200 Shock Coinů
15 Zdenek R Lipůvka 200 Shock Coinů
16 Petr C 200 Shock Coinů
17 Michal Z Lovosice 200 Shock Coinů
18 Lukáš R Lomnice nad Popelkou 200 Shock Coinů
19 Monika S České Budějovice 200 Shock Coinů
20 Zdeněk K Brno 200 Shock Coinů
21 Míša D Orličky 100 Shock Coinů
22 Gabriel K Praha 4 100 Shock Coinů
23 Veronika Š Most 100 Shock Coinů
24 František Š 100 Shock Coinů
25 Iulian M Mlada boleslav 100 Shock Coinů
26 Aleš F Lučany nad Nisou 100 Shock Coinů
27 Aleš W 100 Shock Coinů
28 Diana R Nový Jičín 100 Shock Coinů
29 Petr T Most 100 Shock Coinů
30 Jakub Č Dobrovice 100 Shock Coinů

Ještě jsi nesoutěžil?

Tak to máš co dohánět! Zadej kódy z plechovek a příště můžeš být na seznamu výherců i ty.