Adrenalin Challenge je tady! Rozhovor s Ondrou Urbanem.

UŽ JE TO TADY !!! První ze 4 výzev: Adrenaline Challenge zná svý výherce. O těch ještě uslyšíme… Teď, se ale podíváme, kdo je ambasadorem první výzvy a jak k tomu došlo! Čti dál, protože tohle si nemůžeš nechat ujít.

 

Soutěž v plném proudu

Do soutěže se zapojily už stovky lidí. Doposud jsme rozdali přes 200 cen! 4 výherci tajemné Adrenaline Challenge byli oznámeni! A to máme za sebou teprve dvě losovací kola a 1. etapu.

Teď je nejvyšší čas, nepropásni svoji šanci. Necháme ti chvíli na rozmyšlenou a představíme ti ambasadora Evropy 2 pro Adrenaline Challenge Ondru Urbana!

Přečti si pár otázek, který jsme Ondrovi položili a hned budeš chytřejší.

 

 


 

Čau, Ondro! Tušíš, co se chystá?

Ahoj. Popravdě moc informací pořád nemám. Zatím jen vím, že se setkám s výherci Adrenaline challenge a že budu jejich “průvodce” touto challengí. A podle názvu usuzuju, že to bude adrenalinový zážitek, takže parádní vzrůšo. :)

 


 

Co to pro tebe znamená, bejt ambasadorem jedný z Big Challenges?

Jednak jsem rád, že můžu být ambasadorem české značky Big Shock!, která se snaží dělat spoustu akcí a aktivit pro své fanoušky - to cením. A pak mě těší, že se s těmi fanoušky a soutěžícími přímo setkám, a že jim budu snad pevnou oporou při plnění jejich challenge. Všichni nejspíš zažijeme něco nevšedního a to mě vždycky lákalo.

 


 

Která z limitek ti víc chutná?

Obě jsou super, ale o trošku lepší asi zlatá limitka - kokos, ananas. Připomíná mi trochu party cocktail Piňa Colada.

 


 

Jakou nejdrsnější výzvu jsi kdy přijal?

Zrovna před pár týdny jsem přijal výzvu zaběhnout si půlmaraton a OCR překážkový závod. Tak očekávám, že to bude drsný :) ...a trošku se bojím, že něco drsnýho nás čeká i během téhle Adrenaline Challenge.

 


 

Co je tvůj #ShockYourself?

Překonání svých limitů chce hodně odvahy. Já ty limity cítím ve výškách - mám z nich celkem strach. A taky nemám rád kolotoče, horský dráhy. Tam bych byl hodně v shocku.

 

Tak tohle nám o sobě prozradil Ondra Urban a teď čekni Ondrovo video. Je to fakt nářez!

 

 

Těžko říct, co tohle znamená, ale jedno je jistý. Je jen jeden způsob, jak to zjistit! Přijmi výzvu, sleduj náš web a dej všechno do další z Big Challenges. Losování o účast v Art Challenge nás čeká už 20. 5.

Jdeš do toho?

#ChallengeAccepted


 


Sleduj náš YOUTUBE

Sleduj náš Youtube

Omrknout v novým okně

Objev podobné články

Drsná nebo milá Big Shock! závodnice Dakaru? Rozhovor s Ollie Roučkovou.
První Češka co dojela Rally Dakar? Tohle nebude žádnej velkej shock, samozřejmě je to jedna z našich shock hunters Ollie Roučková! Krásná drsňačka,…
Dočíst celý
Nová ambasadorka! Poznej Aničku Fernstädt nejlepší Češku ve skeletonu
Více než 100 km/h, hlavou napřed. Smrtelně nebezpečné zatáčky. Rychlost ve své nejkoncentrovanější formě. To je skeleton, disciplína krásné Aničky…
Dočíst celý
Co říkáte na nový Challenge Accepted limitky?
Už nějakej ten týden jsou v oběhu dvě nový příchutě. Ananas-kokos a káva-granátové jablko vzaly pulty útokem. Pojďme se podívat, co na ně říkáte!
Dočíst celý