Adrenalin Challenge je tady! Rozhovor s Ondrou Urbanem.

UŽ JE TO TADY !!! První ze 4 výzev: Adrenaline Challenge zná svý výherce. O těch ještě uslyšíme… Teď, se ale podíváme, kdo je ambasadorem první výzvy a jak k tomu došlo! Čti dál, protože tohle si nemůžeš nechat ujít.

Do soutěže se zapojily už stovky lidí. Doposud jsme rozdali přes 200 cen! 4 výherci tajemné Adrenaline Challenge byli oznámeni! A to máme za sebou teprve dvě losovací kola a 1. etapu. Teď je nejvyšší čas, nepropásni svoji šanci. Necháme ti chvíli na rozmyšlenou a představíme ti ambasadora Evropy 2 pro Adrenaline Challenge Ondru Urbana!

Přečti si pár otázek, který jsme Ondrovi položili a hned budeš chytřejší.

Čau, Ondro! Tušíš, co se chystá?

Ahoj. Popravdě moc informací pořád nemám. Zatím jen vím, že se setkám s výherci Adrenaline challenge a že budu jejich “průvodce” touto challengí. A podle názvu usuzuju, že to bude adrenalinový zážitek, takže parádní vzrůšo. :)

 

Co to pro tebe znamená, bejt ambasadorem jedný z Big Challenges?

Jednak jsem rád, že můžu být ambasadorem české značky Big Shock!, která se snaží dělat spoustu akcí a aktivit pro své fanoušky - to cením. A pak mě těší, že se s těmi fanoušky a soutěžícími přímo setkám, a že jim budu snad pevnou oporou při plnění jejich challenge. Všichni nejspíš zažijeme něco nevšedního a to mě vždycky lákalo.

 

Která z limitek ti víc chutná?

Obě jsou super, ale o trošku lepší asi zlatá limitka - kokos, ananas. Připomíná mi trochu party cocktail Piňa Colada.

 

Jakou nejdrsnější výzvu jsi kdy přijal?

Zrovna před pár týdny jsem přijal výzvu zaběhnout si půlmaraton a OCR překážkový závod. Tak očekávám, že to bude drsný :) ...a trošku se bojím, že něco drsnýho nás čeká i během téhle Adrenaline Challenge.

 

Co je tvůj #ShockYourself?

Překonání svých limitů chce hodně odvahy. Já ty limity cítím ve výškách - mám z nich celkem strach. A taky nemám rád kolotoče, horský dráhy. Tam bych byl hodně v shocku.

 

Tak tohle nám o sobě prozradil Ondra Urban a teď čekni Ondrovo video. Je to fakt nářez!

Těžko říct, co tohle znamená, ale jedno je jistý. Je jen jeden způsob, jak to zjistit! Přijmi výzvu, sleduj náš web a dej všechno do další z Big Challenges. Losování o účast v Art Challenge nás čeká už 20. 5.

Jdeš do toho?

#ChallengeAccepted


Sleduj náš YOUTUBE

Sleduj náš Youtube

Omrknout v novým okně

Objev podobné články

Drsná nebo milá Big Shock! závodnice Dakaru? Rozhovor s Ollie Roučkovou.
První Češka co dojela Rally Dakar? Tohle nebude žádnej velkej shock, samozřejmě je to jedna z našich shock hunters Ollie Roučková! Krásná drsňačka,…
Dočíst celý
Challenge completed: Sky Dive! aneb rozhovor s přeživšími.
První etapa Challenge Accepted soutěže je za námi a výherci už zmákli Adrenalin Challenge! Zajímá tě, jaký to bylo, o co šlo a jestli bylo těžký to…
Dočíst celý
Výběr Gamescom 2018 novinek, které by vám neměly uniknout
Máme za sebou druhou velkou herní výstavu tohoto roku. Byť Gamescom není pro vydavatele tak atraktivní jako americká E3, opět jsme se dočkali…
Dočíst celý