Potřebuješ energii? DEJ SI BIG SHOCK!

   

CRRRRRRRRRRRRRRRRR! 

6:50Odložit ...

CRRRRRRRRRRRRRRRRR!

7:00 Odložit

CRRRRRRRRRRRRRRRRR!

7:10

… No jooo, furt. Hoď se do klidu, já mám BIG SHOCK!, takže všechno stíhám. Ne že by toho teda bylo málo, spíš naopak, ale už se nemůžu dočkat. Chceš vědět, jak jsem se dneska měl? Tak práskni víčkem a scrolni níž!

7:12

Sprcha, ručník, župan, tyhle hadry dneska né, co třeba tohle? Taky ne. Tak jo, tohle je cool. Trochu vody, rychlá snídaně, kartáček, zuby, ustlat postel a pomazlit se s Ferdou.

Peněženka, mobil, taška, vklouznout do bot, vykopnout dveře, shrábnout klíče, zamknout a nezapomenout BIG SHOCK! a byl jsem venku. Easy.

7:25

Ať už bus nebo auto, cesta trvá třicet minut. V pohodě, já jsem tam byl za dvacet pět. Ještě pomoct babi s nákupem přes cestu a jsem v práci nebo ve škole. Ani jsem se nezapotil.

8:05

Přišel jsem pozdě o pět minut, protože jsem se trošku dýl drbal na hlavě a tak nějak se mi celkově nechtělo. Naštěstí je to všem jedno, protože viděli, že mám v kapse BIG SHOCK!.

via GIPHY

 

12:00

V práci i ve škole už jsem měl všechno hotový. Osm hodin práce jsem zvládl za čtyři a ještě jsem do toho nacpal jeden školní den. Jen tak pro sichr, abych nezakrněl. A v tu chvíli sem pocítil první kousek únavy. Tak jsem si skočil pro oběd a objednal si jejich vyhlášenej Caesar. Aby mi čekání rychle uteklo, načnul jsem BIG SHOCK! GOLD. Když jsem se konečně napil, byla únava pryč. Dokonce jsem z ničeho nic čekal tak rychle, že mi jídlo přinesli do dvou minut.

Mňam, oběd byl dobrej…snědl jsem ho ale pomalu, páč jsem si ho chtěl vychutnat a navíc, já spěchat fakt nepotřebuju, to ještě uvidíš.

Ale co budu dělat odpoledne?

via GIPHY

12:42

No, skočil jsem domů za Ferdou. Hodil sprchu a vyrazil si užít parádní odpoledne.

14:58

Zrovna jsem dorazil pěšky do Saúdský Arábie a prošel jsem si trasu, kterou pojedou náklaďáky na Rallye Dakar 2022. Letos to bude zajímavý, asi se zase zajdu po práci a škole kouknout, až se pojede.

via GIPHY

 

16:26

 

Po cestě domů jsem to vzal přes lyžovačku v italskejch Alpách a protože mi ještě zbejval GOLD, tak jsem zvládl projezdit za dvě hodiny týdenní skipass.

Pak jsem se naučil italsky, abych jim v Après-ski baru mohl vysvětlit, že kdyby prodávali českej BIG SHOCK!, tak se jim zvýší roční obrat o 158 %.

 

18:13

Když jsem si tak šlapal z Itálie domů, tak jsem si naplánoval, co budu dělat příští měsíc. Udělal jsem si rezervaci do barberu, do divadla a jedný cool řecký taverny, kam se normálně člověk nemá šanci dostat. Taky jsem vymyslel a napsal pár přisprostlejch ale děsně hlubokejch básniček a jeden filmovej scénář.

GOLD mi došel někde pár kiláků od Vídně, tak od tama už jsem dojel domů busem.

via GIPHY

 

20:44

Zavřel jsem za sebou dveře, něco málo povečeřel a začal si užívat takovej ten klasickej večerní chill.

“Ty jo, fakt super den, tomu říkám SHOCKYOURSELF,” řekl jsem si, “ještě, že piju BIG SHOCK!.”

“A jak ses dneska měl ty? 

Sleduj náš YOUTUBE

Sleduj náš Youtube

Omrknout v novým okně

Objev podobné články

Star Wars Jedi: Fallen Order je tady! Dočkáme se nejlepší Star Wars hry?
Fanoušci Star Wars her to v posledních letech neměli jednoduché. Zatímco v kinech se objevují nové díly hlavní ságy, samostatné příběhy jako třeba…
Dočíst celý
Legendy esportu na lokální scéně
V dnešním článku se dozvíš o borcích z progaming scény, kteří už nemusí nikomu nic dokazovat. Ti už legendami jsou! A co ty, budeš jednou…
Dočíst celý
Ohlédnutí za nabušeným herním rokem 2019: Nové konzole nebo obří Fortnite
Rok 2019 se blíží svému konci. Pojď se podívat na to nejzajímavější a nejdůležitější, co se za uplynulých skoro 12 měsíců v herním byznysu událo.…
Dočíst celý