Summer Big Shock! letní limitovaná kolekce se blíží ke konci!

Léto se pomalu, ale jistě blíží ke svýmu konci, a to znamená jediný. Naše limitovaná letní kolekce brzy opustí e-shop!!! Je to teď nebo nikdy. V každým případě přečti tenhle článek a hned budeš mít jasno, že letní merch 2019 stojí fakt za to.

A pokud si nejseš jistej tím, že číst blog se vyplácí, tak tady máš od nás slevu do e-shopu, kterou najdeš jenom tady v článku!

 

 

Teď už čekuj, co všechno ti nabízíme pro vytunění tvý letní image!

 

Dámský šaty

Jestli je něco, co se nám fakt mega povedlo, pak jsou to dámský šaty v několika shockujících designech! Zkoukni je a jedním kliknutím běž přímo na e-shop!

 

Pánský trika

Ani na pány jsme nezapomněli a vytasili jsme se s luxusními designy novejch triček. No fakt, přesvědč se sám a klikej.

 

Dámský trika

Stejně tak se z triček můžou těšit i slečny, takže neváhej a využij svoji poslední šanci. Byla by škoda missnout něco, takhle libovýho!

 

Tašky

A protože nám samotný hadry prostě nestačí, máme pro tebe i látkový tašky! Neostýchej se kliknout, protože už tady s náma dlouho nebudou.

 

Až to skončí, tak si nemůžeš stěžovat, že jsme tě nevarovali. Vždyť pořád opakujem, že je to LIMITOVANEJ MERCH. Takže jestli chceš přímo na e-shop stačí kliknout na tlačítko níže.

Pst! A jestli ti náhodou utekl minulej článek “SUMMER BIG SHOCK! LIMITOVANÁ KOLEKCE 2019 JE TADY!”, tak na něj klikni a najdeš tam další slevu. Sice je nesečteš, ale vždycky můžeš nakoupit dvakrát, nebo si alespoň přečteš další super článek. A až nakoupíš, nezapomeň napsat do komentářů nebo klidně do zpráv a ukaž se, jak ti to mega sluší. #ShockYourself


Sleduj náš YOUTUBE

Sleduj náš Youtube

Omrknout v novým okně

Objev podobné články

Summer Big Shock! limitovaná kolekce 2019 je tady!
Nový léto a prázdniny nejsou to jediný, co přichází. Právě teď můžeš na našem e-shopu najít nový luxusní Big Shock! kousky! Tak čekuj tenhle článek a…
Dočíst celý
Nové hry v prosinci: Just Cause, Insurgency a návrat první generace PlayStation!
Prosinec je tradičně silnější spíše na herní výprodeje, abyste se mohli zásobit na zimu, každopádně letos se urodilo pár zajímavejch kousků, který…
Dočíst celý
Shockhunters a wakeboarding? Čti rozhovor s Veronikou Holubovou!
Další z rohovorů je tady a s ním i další z Shockhunters Veronika Holubová. Zajímá tě, co všechno už vyhrála, na jakým prkně jezdí, co to vlastně je…
Dočíst celý