Summer Big Shock! letní limitovaná kolekce se blíží ke konci!

Léto se pomalu, ale jistě blíží ke svýmu konci, a to znamená jediný. Naše limitovaná letní kolekce brzy opustí e-shop!!! Je to teď nebo nikdy. V každým případě přečti tenhle článek a hned budeš mít jasno, že letní merch 2019 stojí fakt za to.

 

 

 

A pokud si nejseš jistej tím, že číst blog se vyplácí, tak tady máš od nás slevu do e-shopu, kterou najdeš jenom tady v článku!

 

 

Teď už čekuj, co všechno ti nabízíme pro vytunění tvý letní image!

 

Dámský šaty

 

 

Jestli je něco, co se nám fakt mega povedlo, pak jsou to dámský šaty v několika shockujících designech! Zkoukni je a jedním kliknutím běž přímo na e-shop!

 


 

Pánský trika

 

 

Ani na pány jsme nezapomněli a vytasili jsme se s luxusními designy novejch triček. No fakt, přesvědč se sám a klikej.

 


 

Dámský trika

 

 

Stejně tak se z triček můžou těšit i slečny, takže neváhej a využij svoji poslední šanci. Byla by škoda missnout něco, takhle libovýho!

 


 

Tašky

 

 

A protože nám samotný hadry prostě nestačí, máme pro tebe i látkový tašky! Neostýchej se kliknout, protože už tady s náma dlouho nebudou.

 


 

Až to skončí, tak si nemůžeš stěžovat, že jsme tě nevarovali. Vždyť pořád opakujem, že je to LIMITOVANEJ MERCH. Takže jestli chceš přímo na e-shop stačí kliknout na tlačítko níže.

Pst! A jestli ti náhodou utekl minulej článek “SUMMER BIG SHOCK! LIMITOVANÁ KOLEKCE 2019 JE TADY!”, tak na něj klikni a najdeš tam další slevu. Sice je nesečteš, ale vždycky můžeš nakoupit dvakrát, nebo si alespoň přečteš další super článek. A až nakoupíš, nezapomeň napsat do komentářů nebo klidně do zpráv a ukaž se, jak ti to mega sluší.

#ShockYourself


 

Sleduj náš YOUTUBE

Sleduj náš Youtube

Omrknout v novým okně

Objev podobné články

Užitečnej esport mindset: Ragovat se nevyplácí.
Jestli paříš spíše onlinovky než Kingdome Come, určitě tě někdy napadlo přestat hrát a začít trénovat. Pokud tě tohle ještě nenapadlo, tak tenhle…
Dočíst celý
Pořádnej SHOCK? Český GAMING průmysl!
Od doby kdy vyšlo Kingdome Come: Deliverance už všichni ví, že co se herního průmyslu týče, jsme my – Češi – prostě třída. To však samo o sobě není…
Dočíst celý
Big Shock! a Prima COOL? Esport jak vyšitej!
Určitě si už nějakou dobu říkáš, kdy se Big Shock! opře do gamingu skutečně naplno. No, tak je to konečně tady! Přečti si článek a uvidíš, že tahle…
Dočíst celý