Shock! Mobilní hry frčí víc než kdy dřív.

Možná se to zdá neuvěřitelný, ale v dnešní době už fakt nepotřebuješ kompa, aby sis mohl zahrát pořádnej nářez. Čti dál a dozvíš se, jaký druhy her na mobilech nejvíc frčí a jsou prostě nejvíc TOP!

Dneska se na hry koukneme zejména z pohledu grafiky, protože to, že luxusní hra nepotřebuje počítač, ale vystačí si s telefonem není žádná novinka. Potvrdit to můžou některý nářezový oldschollovky. Takže se koukneme, který hry na telefon nebo tablet se dneska vzhledem s přehledem vyrovnaj počítačovým nebo konzolovým obdobám. Jdeme na to!

ZÁVODNÍ HRY: REAL RACING 3

Totální luxus už dneska jsou klasický závodní hry. Nasedneš do auta a kromě velikosti obrazovky nepoznáš od monitoru nebo televize rozdíl. Schválně, přesvědč se sám!

FOTBALOVÝ HRY: PRO EVOLUTION SOCCER 2019

Opět vidíme, že proti třeba konzolový Fifa je rozdíl naprosto mizivej. Tady už jen chybí k telefonu připojit ovladač a televizi a konzole není vůbec na nic třeba. Jen se koukni.

STŘÍLEČKY: INTO THE DEAD 2

Máš rád zombíky? Jasně, že ne, nikdo nemá rád zombíky a proto je potřeba jich, co nejvíc postřílet! Na to ti díky neuvěřitelnýmu pokroku v herním průmyslu už stačí jen mobil. Nevěříš? Tak čekuj gameplay!

ROLEPLAYING HRY: ELDER SCROLLS BLADES

Skyrim do kapsy? To chceš! Tady prostě není, o čem dál kecat. stačí se kouknout a máš jasno.

Věř tomu nebo ne, ale mohli bychom pokračovat. Dneska už prostě mobilní hry nejsou svými zařízeními skoro vůbec omezovány, takže na svýho founa nezapomínej a pař, co to jen jde! Ideálně si k tomu občas otevři Big Shock! a stoprocentní zábava úplně kdekoliv je zajištěna.

Co ty na to? Hraješ některý z her, nebo je určitě zkusíš? Dej nám vědět, jak jsi na tom a napiš, co si o článku myslíš dole do komentářů!

#ShockYourself


Sleduj náš YOUTUBE

Sleduj náš Youtube

Omrknout v novým okně

Objev podobné články

10 Big Shock! tipů pro low cost cestování.
Prázdniny jsou za dveřma, venku je vedro a ty už přemejšlíš, kam letos vyrazit? Pak máme pro tebe deset nejlepších tipů na low cost cestování. Jseš…
Dočíst celý
Shockuj se rychlou akcí v Apex Legends!
Do rodinky Battle Royale her přibyla před pár tejdny další pecka. Electronic Arts vydali svý Apex Legends. Rychlou akci s parádní herní mechanikou,…
Dočíst celý
SERIÁLOVÁ RUTINA SUCKS
Winter is here. Všichni zalízáme do peřin a na obrazovkách svých přístrojů sjíždíme už po čtvrtý první řadu Teorie velkého třesku a pořád dokola nás…
Dočíst celý