Shock! Mobilní hry frčí víc než kdy dřív.

Možná se to zdá neuvěřitelný, ale v dnešní době už fakt nepotřebuješ kompa, aby sis mohl zahrát pořádnej nářez. Čti dál a dozvíš se, jaký druhy her na mobilech nejvíc frčí a jsou prostě nejvíc TOP!

 

Dneska se na hry koukneme zejména z pohledu grafiky, protože to, že luxusní hra nepotřebuje počítač, ale vystačí si s telefonem není žádná novinka. Potvrdit to můžou některý nářezový oldschollovky.

Takže se koukneme, který hry na telefon nebo tablet se dneska vzhledem s přehledem vyrovnaj počítačovým nebo konzolovým obdobám. Jdeme na to!

 


 

ZÁVODNÍ HRY: REAL RACING 3

Totální luxus už dneska jsou klasický závodní hry. Nasedneš do auta a kromě velikosti obrazovky nepoznáš od monitoru nebo televize rozdíl. Schválně, přesvědč se sám!

 

 


 

FOTBALOVÝ HRY: PRO EVOLUTION SOCCER 2019

Opět vidíme, že proti třeba konzolový Fifa je rozdíl naprosto mizivej. Tady už jen chybí k telefonu připojit ovladač a televizi a konzole není vůbec na nic třeba. Jen se koukni.

 

 


 

STŘÍLEČKY: INTO THE DEAD 2

Máš rád zombíky? Jasně, že ne, nikdo nemá rád zombíky a proto je potřeba jich, co nejvíc postřílet! Na to ti díky neuvěřitelnýmu pokroku v herním průmyslu už stačí jen mobil. Nevěříš? Tak čekuj gameplay!

 

 


 

ROLEPLAYING HRY: ELDER SCROLLS BLADES

Skyrim do kapsy? To chceš! Tady prostě není, o čem dál kecat. stačí se kouknout a máš jasno.

 

 


 

Věř tomu nebo ne, ale mohli bychom pokračovat. Dneska už prostě mobilní hry nejsou svými zařízeními skoro vůbec omezovány, takže na svýho founa nezapomínej a pař, co to jen jde! Ideálně si k tomu občas otevři Big Shock! a stoprocentní zábava úplně kdekoliv je zajištěna.

 

 

Co ty na to? Hraješ některý z her, nebo je určitě zkusíš? Dej nám vědět, jak jsi na tom a napiš, co si o článku myslíš dole do komentářů!

 


 

 


Sleduj náš YOUTUBE

Sleduj náš Youtube

Omrknout v novým okně

Objev podobné články

E-sport mindsets: Co je to tilt, a jak se toho zbavit?
Určitě to dobře znáš, prohraješ jednou a zapneš další hru. Chytneš leavera a zase prohra. Zapneš další, všichni si nadávaj a někdo vyloženě trolí. Ty…
Dočíst celý
Ollie Roučková a její úspěch v závodu ŠNEK RACE!
Zrovna nedávno se Ollie Roučková zúčastnila překážkovýho závodu Šnek race a jak už to tak bývá zase si přivezla ZLATO v součtu všech…
Dočíst celý
Několik tipů na super hry, který si můžeš zahrát zadarmo.
Máš chuť vyzkoušet nějakej novej herní zážitek? Třeba žánr, kterej si tě zatím nezískal? Proč to nezkusit zdarma! Přinášíme…
Dočíst celý