Shock! Mobilní hry frčí víc než kdy dřív.

Možná se to zdá neuvěřitelný, ale v dnešní době už fakt nepotřebuješ kompa, aby sis mohl zahrát pořádnej nářez. Čti dál a dozvíš se, jaký druhy her na mobilech nejvíc frčí a jsou prostě nejvíc TOP!

 

Dneska se na hry koukneme zejména z pohledu grafiky, protože to, že luxusní hra nepotřebuje počítač, ale vystačí si s telefonem není žádná novinka. Potvrdit to můžou některý nářezový oldschollovky.

Takže se koukneme, který hry na telefon nebo tablet se dneska vzhledem s přehledem vyrovnaj počítačovým nebo konzolovým obdobám. Jdeme na to!

 


 

ZÁVODNÍ HRY: REAL RACING 3

Totální luxus už dneska jsou klasický závodní hry. Nasedneš do auta a kromě velikosti obrazovky nepoznáš od monitoru nebo televize rozdíl. Schválně, přesvědč se sám!

 

 


 

FOTBALOVÝ HRY: PRO EVOLUTION SOCCER 2019

Opět vidíme, že proti třeba konzolový Fifa je rozdíl naprosto mizivej. Tady už jen chybí k telefonu připojit ovladač a televizi a konzole není vůbec na nic třeba. Jen se koukni.

 

 


 

STŘÍLEČKY: INTO THE DEAD 2

Máš rád zombíky? Jasně, že ne, nikdo nemá rád zombíky a proto je potřeba jich, co nejvíc postřílet! Na to ti díky neuvěřitelnýmu pokroku v herním průmyslu už stačí jen mobil. Nevěříš? Tak čekuj gameplay!

 

 


 

ROLEPLAYING HRY: ELDER SCROLLS BLADES

Skyrim do kapsy? To chceš! Tady prostě není, o čem dál kecat. stačí se kouknout a máš jasno.

 

 


 

Věř tomu nebo ne, ale mohli bychom pokračovat. Dneska už prostě mobilní hry nejsou svými zařízeními skoro vůbec omezovány, takže na svýho founa nezapomínej a pař, co to jen jde! Ideálně si k tomu občas otevři Big Shock! a stoprocentní zábava úplně kdekoliv je zajištěna.

 

 

Co ty na to? Hraješ některý z her, nebo je určitě zkusíš? Dej nám vědět, jak jsi na tom a napiš, co si o článku myslíš dole do komentářů!

 


 

 


Sleduj náš YOUTUBE

Sleduj náš Youtube

Omrknout v novým okně

Objev podobné články

Návrat krvavé ikony ve velkým stylu: Nové God of War!
Hráči, kterým doma pod televizí leží aktuální konzole od Sony, se dočkali jedný z největších exkluzivit tohoto roku. Řeč je samozřejmě o návratu…
Dočíst celý
Nové hry v prosinci: Just Cause, Insurgency a návrat první generace PlayStation!
Prosinec je tradičně silnější spíše na herní výprodeje, abyste se mohli zásobit na zimu, každopádně letos se urodilo pár zajímavejch kousků, který…
Dočíst celý
Challenge Accepted: Sky Dive! aneb rozhovor s přeživšími.
První etapa Challenge Accepted soutěže je za námi a výherci už zmákli Adrenalin Challenge! Zajímá tě, jaký to bylo, o co šlo a jestli bylo těžký to…
Dočíst celý