League of Legends Big Shock! Cup

Jak jsi již určitě zaznamenal, tak ve dnech 30. - 31. října proběhl očekávaný Big Shock! Cup ve hře League of Legends a byla to opravdu pecka! Čti dál a dozvíš se, jak probíhala celá organizace a kdo se dostal na stupně vítězů a jaký si odnesl prize pool...

Šestka registrovaných týmů se utkala v sobotu a neděli v Big Shock! Cup ve hře League of Legends. Říkáte si: “Jenom šest týmů”, ale šest naprosto naboostovaných týmůa a o to více byl turnaj napínavý. Jak ze strany hráčů, tak se strany komentátorů.

Průběh celého turnaje byl ve formátu double elimination a mohl jsi ho sledovat živě na kanálu twitch.tv/ironic_outlaws, kde je možnost se ještě zpětně podívat na záznam. Neboj, sestřih toho nejlepšího bude v brzké době ke shlédnutí na Youtube. Nechyběla ani produkce v podání Martin „Husky“ Hobl a Jakub „Bujjon“ Jelínek a v neposlední řadě se o profesionální komentář postarali Samuel “Samec” Parlagi a Dávid “lolkol2” Vilček.

 

A kdo že se dostal na bednu v turnaji?

Na Vyvolávačově žlebu se absolutním vítězem stal tým České bláznivé veverky, kteří ve finále převálcovali kluky ze Super random soloQ 2:0. A poslední volné místo na bedně obsadila parta s názvem Likehouse Enjoyers. Slává vítězům, čest poraženým! Nesmíme opomenout skvělou fan base, která v live bojích podporovala své favority. Všem účastníkům i fanouškům touto cestou děkujeme za účast. Zbytek výsledků se dozvíš na instagram.com/ironic_outlaws.

 

Giveaway o plato BIG SHOCK! Gaming edition  

Tentokrát jsme si pro Vás připravili giveaway jehož výhrou byla speciální Big Shock! Gaming edici plechů!

Soutěž probíhala v průběhu celého turnaje. Po finálovém mači byl vylosován náhodný výherce, kterým se stal Official_Angelsnipe. Snad si výhru náležitě vychutnáš! Gratulujeme!

Zúčastnit jste se ho mohli na již zmíněném instáči Ironicu, kde stačilo splnit jednoduché úkoly a rázem jste byli zapojeni do slosování. Vítěz této soutěže je taktéž zveřejněný na našem již zmiňovaném Instagramu.

 

Příště to můžeš být třeba i ty, kdo si odnese krásné ceny!
Vezmi svojí partu kamarádů či už vlastní tým a přijď se zapojit a poprat se o další prizepool, který na Vás bude čekat v dalších turnajích či ligách.

 

Neboj se zapojit!

Baví tě náš přístup k esport gamingu? Tak již brzy se můžeš s partou registrovat do BIG SHOCK! CUP ve hře RAINBOW SIX: SIEGE na platformě PS4/PS5. Více informací se dozvíš na našich sociálních sítí.

Sleduj náš YOUTUBE

Sleduj náš Youtube

Omrknout v novým okně

Objev podobné články

Vzpomínej na víc než 30 příchutí Big Shock!
Myslíš si, že to bylo jen tak? Najednou se z ničeho nic objevily tyhle luxusní žlutý plechy a ty ses zamiloval? Asi tě zklamem, ale tak jednoduchý to…
Dočíst celý
"Vybrali jsme Trabanta, všichni říkali, že to nejde..." Rozhovor s Danem Přibáněm!
Dneska se mrkneme pod kapotu dalšího z řad Shockhunters motoristů, snad se těšíš. Vyzpovídáme cestovatele, režiséra a novináře Dana Přibáně. Jo…
Dočíst celý
SHOCKUJÍCÍ RESUMÉ ROKU 2018
Rok 2018 se neúprosně chýlí ke konci a blíží se 12 nových měsíců plných nadějí a zatím nezmařených šancí. Pojďme se tedy ohlídnout za uplynulými 365…
Dočíst celý