Nejslavnější únikovky? Na Shock Challenge jsou prostě krátký!

Určitě už to všechno víš a nic tě nepřekvapí. Shock Challenge bude nářez o tom žádná, ale víš, že se fakt jedná o naprostej unikát i mezi únikovkama? Čekuj teaser Shock Challenge, čti dál a budeš mít další důvod, proč vykoupit svýho vietnamce.

Udělali jsme pro tebe výběr těch nejshockujícnějších, nejslavnějších a nejlepších únikovek. Jak si stojí mezi nimi Zombie Infection, která čeká na výherce Shock Challenge, na to si už udělej názor sám.

 

The Escape Game

V podstatě běžnou hodinovou únikovku nabízí The Escape Game s mnoha pobočkami po celých Spojených státech Amerických. Co je na nich zajímavý? Nic moc, spousta možností, hromada rébusů a témat i nějakej ten příběh, aby se neřeklo. Jinak vlastně jen hodně rozšířená únikovka.

Big Shock! dává 2 plechy z 5.

 

The Basement

Tady se sice pořád nejedná o žádnou brutální revoluci, ale přeci jen The Basement přichází s něčím navíc. Důraz na atmosféru a teď se podrž… skuteční herci. Přesně tak, takže tenhle zážitek už není jen srandička a řešení rébusů, tady už si zvládneš zažít i pořádnej shock. Schválně koukni na video a posuď sám.

Big Shock! dává 4 plechy z 5.

 

Escape Hunt

Jestli je Escape Hunt něčím vyjímečnej, pak jsou to jejich témata a příběhy. Chceš utíkat z potápějící se pirátské lodi, rozluštit včas šifru za druhé světové války nebo se ocitnout mezi vikingy či samuraji? Pak je Escape Hunt přesně pro tebe. Čekuj video upoutávku jedné z jejich her.

Big Shock! dává 3 plechy z 5.

 

5 Wits

Tady se dostáváme trochu bokem, protože 5 Wits se odlišují jedním zásadním faktem. Není to únikovka. Zažiješ si neuvěřitelnej příběh v mnoha místnostech a s mnoha možnými konci. Když se tady dostaneš na konec, ještě to neznamená, žes vyhrál. 5 Wits jsou prostě úplně jiná liga, která posouvá realističnost těchto zážitků o další level dál. Přesvědč se sám!

Big Shock! dává 4 plechy z 5.

 

Zombie Infection

Nakonec si představíme naši Zombie Infection, která čeká na výherce Shock Challenge. Jedná se o únikovku, která je neuvěřitelně komplexní a propracovaná. Nečekej jeden pokoj, ale celej komplex, hordy zombíků hranejch skutečnými herci, zbraně, který si můžeš vylepšovat a vyměňovat, jako v nějaký hře a mohli bychom pokračovat. Není to ale potřeba. Čekni video a spadne ti brada. Nám už spadla.

Big Shock! dává 5 plechů z 5.

 

Tak snad už máš jasno, jak to s těma únikovkama je. A nezapomeň, že od Zombie Infection zážitku tě dělí jenom pár vypitejch Big Shocků! a kódy zadaný na webu. Tak rychle klikej na button níže a zadávej!

#ShockYourself


Sleduj náš YOUTUBE

Sleduj náš Youtube

Omrknout v novým okně

Objev podobné články

Kdo je Magician? Vyzpovídali jsme mága mobilních her!
Youtuber, profesionální fotbalista a hráč mobilních her. To je Honza, jinak známý jako Magician. Přečti si rozhovor a zjisti více o tom, jaké to je…
Dočíst celý
Big Shock! a Prima COOL? Esport jak vyšitej!
Určitě si už nějakou dobu říkáš, kdy se Big Shock! opře do gamingu skutečně naplno. No, tak je to konečně tady! Přečti si článek a uvidíš, že tahle…
Dočíst celý
E-sport mindsets: Co je to tilt, a jak se toho zbavit?
Určitě to dobře znáš, prohraješ jednou a zapneš další hru. Chytneš leavera a zase prohra. Zapneš další, všichni si nadávaj a někdo vyloženě trolí. Ty…
Dočíst celý