Novej kabát Big Shock! je tady! Co říkáš na nový plechy?

Novinky a překvápka, to by nám šlo. Už je to nějakej ten pátek, kdy jsme si vzali do parády všechny plechy. A teď je ta chvíle konečně zase tady. Nalešti brejle a připrav si bulvy, protože je budeš potřebovat. Ready? Tak scrolluj!

 

 

Vyrábíme pro tebe tu nejlepší tekutou energii, aby ses mohl pořád posouvat dále. Vždycky, když potřebuješ překvapit sebe, soupeře ve sportu a hrách nebo třeba kolegy v jakýmkoliv oboru, tak to stojí spoooooustu energie. A my ti ji dodáme. 

 

Pak jsme ale začali přemýšlet. Furt samý limitky, soutěže, fanoušci, ale jak k tomu přijdou naše stálice?

 

A tak jsem se rozhodli překvapit naše vlastní plechy!

 

Original, Gold, Exotic, Watermelon, Berries (dříve Blueberry & Raspberry), Mango & Orange a Gold Zero. Všechny stálice jsme postavili do latě a řekli: “Hey bando! Potřebujete jít s dobou!” A tak jsme je vypravili na cestu. 

 

Všechny plechy dostaly kolem pasu Big Shock! korunu, abys nikdy nezapomněl, že tenhle drink je pro krále a královny.

 

Hlavy jsme jim zabalili do stylovejch čelenek v barvě jejich příchuti, abys vždycky na první dobrou věděl, po čem sáhnout.

 

A v neposlední řadě jsme dodali úplně novej feel našemu dlouhodbýmu sloganu #ShockYourself, protože ten nemůže zůstat v žádným případě pozadu.

 

A voila! Nový plechy, novej styl, ale pořád ten samej Big Shock!, kterej tak miluješ na tebe čeká na pultech. Tak běž a přesvědč se na vlastní oči!

 

Na všechny naše nový krasavce se můžeš podívat na stránce produktů.

 

PS. Jestli ti do sbírky chybí nějaký starý plechy, tak teď je nejvyšší čas si je pořídit, než se po nich v sámošce zapráší.

 

#ShockYourself

Sleduj náš YOUTUBE

Sleduj náš Youtube

Omrknout v novým okně

Objev podobné články

Marek Holeček expedice Nepál 2018
Expedice do Nepálu z první ruky! Přímo z pera Máry Holečka a my i ty máme to štěstí, že zrovna zde na Big Shock! blogu. Čti, protože tohle je škoda…
Dočíst celý
Big Shock! ti přináší Top tipy na stopování.
Je léto, takže o pohodlné spaní pod širákem a volnej čas není nouze a proto jsme se rozhodli ti přinést nejlepší tipy, který se týkaj stopování.…
Dočíst celý
Největší turnaje esportu
V dnešním článku se dozvíš v jaký hře stojí za to být šampionem a slušně si přitom napakovat kapsy. Tohle všechno jsou převážně už…
Dočíst celý