LAst Try - skejtový snímek z Los Angeles

USA a Kalifornie, synonymum pro skejťáka víc než jasný - kolébka skateboardingu. Tady vznikl svět čtyř koleček a proslavil ty nejlepší a nejznámější ridery světa. Tuhle destinaci chce prostě navštívit jedenáct skejtrů z deseti.

 

 

Poslední pokus


Celej trip dostal příznačnej název LAst Try. Tyhle dvě slova jsou pro skejťáka jako noční můra, protože každej ví, že žádnej poslední pokus neexistuje, dokud se prostě trik nevrátí.  

Jeden z největších dříčů na český scéně, Big Shock! rider Honza Malý, ví o posledních pokusech svoje. Obzvlášť o tom svým americkým, s velkým LA na začátku. 

 

Splněný sen


Splněný sen - tak by se dal nazvat skejtovej trip za velkou louži, do středobodu skejtovýho vesmíru, Los Angeles. Tenhle sen si Honza splnil a do LA odletěl se svým kameramanem a fotografem.

Cílem byly návštěvy těch nejznámějších spotů a hlavně nasbírat co nejvíc materiálu pro edit, kterej tenhle trip zachytí na věčnost. 

 

Jedinečná atmosféra


Ideální počasí, ikonický spoty Kalifornie a skejtovej vibe, kterej ti rodiště skateboardingu nabízí. Tohle všechno je zachycený ve videu, který skvěle vykresluje Los Angeles tak, jak si ho jen může skejtr představovat.

To vše je doplněný obsáhlým interview, který vyšlo společně s videem na českým skejtovým webu www.skaterock.cz.
 

 

Autor článku: Marek Fric

Sleduj náš YOUTUBE

Sleduj náš Youtube

Omrknout v novým okně

Objev podobné články

Shockhunters na Rally Dakar 2019.
Legendární extrémní závod se blíží a Big Shock! u toho nesmí chybět. Rally Dakar 2019 klepe na dveře. Tentokrát se jede jen v jedné zemi a ne, není…
Dočíst celý
Shock! Mobilní hry frčí víc než kdy dřív.
Možná se to zdá neuvěřitelný, ale v dnešní době už fakt nepotřebuješ kompa, aby sis mohl zahrát pořádnej nářez. Čti dál a dozvíš se, jaký druhy her…
Dočíst celý
Natočili jsme seriál! Nakoukni za oponu Dakarské etikety Ladislava Špačka
Je těžký tomu uvěřit, ale i Big Shock! má vlastní seroš. Skoro by se dalo říct dokument, páč se v něm i něčemu přiučíš. O co že jde? Přece vybrané…
Dočíst celý