Big Shock! a Evropa 2 ti přináší shockující výzvy! Máš na to koule?

Určitě si pamatuješ naši spolupráci s Blakkwood records nebo třeba Dakar. To, co přijde teď, strčí všechny tyhle akce z fleku do kapsy! Jak to? Neptej se a čti dál… Dvě nadupaný limitky! Zcela nový designy plechů svítící pod UVčkem, ale i nový příchutě. A jak už to u Big Shocku! bývá megaepicultra SOUTĚŽ!

 

2 Limitky

Jedna šedá a druhá zlatá. V šedý najdeš Big Shock! s příchutí káva s grenadinou a ve zlatý ananas s kokosem, která si získá tvý srdce? Jak tě znám, tak to budou určitě obě…

 


 

Soutěž

Tímhle, ale tyhle nadupaný limitky nekončí! Pod každým víčkem najdeš kód. Jasně přeskočíme všechny nudný detaily o soutěžení. Tebe zajímá jediný, čím víc kódů, tím větší šance na výhru!

A vrhneme se na to, co tě zajímá nejvíc: VÝHRY!

 

 


 

2000 cen!

Našlapaný věci od LAMAX, jako třeba sluchátka, repráky, hodinky a kamery. Lupeny na akce Evropy 2, vouchery do e-shopu, ale i epesní limitovanej CHALLENGE ACCEPTED merch svítící pod UV světlem!

Doufám, žes ještě neodešel do obchodu, páč to nejlepší jsme si nechali nakonec!

 


 

4 Big challenges!

Jsou čtyři, jsou velký a můžeš se jich zúčastnit i TY! Máš na to vykročit ze svý komfortní zóny? A která z výzev je pro tebe ta pravá? No nekoukej, to nejsou řečnický otázky. Čti dál, poznej výzvy a začni soutěžit!

 


 

Adrenalin Challenge

Jestli miluješ extrémní situace, tak se ti budou líbit všechny výzvy. Tahle je ale adrenalinová, o to víc, že nevíš do čeho jdeš. Soutěž a zažij, co znamená #ShockYourself na vlastní kůži.

 


 

Art Challenge

Seš jeden z těch snílků a podivínů, který si říkaj umělci a rád bys změnil kus světa k obrazu svýmu? Pak hádej, co to znamená… Pojď do druhý challenge! Dej do soutěže všechno a můžeš očekávat kreativní zážitek plnej barev.

 


 

Music Challenge

Pokud ti hrajou v hlavě melodie 24/7 a hudební nástroje nebo majk ti nejsou cizí, pak je tohle tvá šance! Mákni v soutěži a dostaneš příležitost rozeznít svou hudbu.

 


 

Shock Challenge

Nebojíš se ničeho? Sory kámo, bojíš, jen to ještě nevíš.

Soutěž, vyhraj challenge a Big Shock! ti zaručí, že budeš potřebovat nový kalhoty.Nebo budeš jeden z hrstky statečných? Uvidíme… Ty to ještě čteš?! Rychle to vypínej a spěchej pro limitky! Jestli chceš challenge, tak se jede na čas a tady už toho stejně víc nenajdeš.

BĚŽ! BĚŽ! BĚŽ!

 


 


Sleduj náš YOUTUBE

Sleduj náš Youtube

Omrknout v novým okně

Objev podobné články

3 Top metalový kapely, který se urvaly ze řetězu.
Většina lidí, když slyší metal, tak si hned představí partu dlouhovlasých strašáků oblečených v černým latexu a lebkách, řvoucí na pódiu nad vířícím…
Dočíst celý
Horská cyklistika a Big Shock! Čti rozhovor s Áďou Fuksovou.
Shockhunters rodina se neustále rozrůstá a ty máš dneska možnost poznat 19 letou horskou cyklistku Áďu Fuksovou. Co jí, proč se rozhodla zrovna pro…
Dočíst celý
Letošní CES přinesl GeForce RTX grafiky, ukázku 10nm čipu a další.
Další ročník obřího veletrhu elektroniky CES je prakticky za námi a tradičně se urodila obrovská spousta novinek nejen pro hráče. Protože se nedá v…
Dočíst celý