Challenge Accepted: Graffiti a Laser Show! aneb rozhovor s umělci.

Čas letí jako voda a Art Challenge už máme za sebou! Přečti si, co všechno to obnášelo, jakej zážitek si výherci odnesli a mnoho dalšího. Tenhle rozhovor si rozhodně nenech ujít.

Ať už si pod pojmy laser show, graffiti, light festival, sprejování nebo kreslení světlem na budovy představíš cokoliv, tak věř, že přesně o tohle šlo v Art Challenge. Neuvěřitelnej zážitek a parádní soukromá performance! Ale o tom všem už ti poví sami naši výherci.

 

1. Gratulujeme k výhře! Co sis myslel/a, že tě čeká?

Víťa: Děkuji, podle fotek na oficialním webu jsem si myslel, že půjde o nějaké malováni, něco s abstraktním uměním a podobně.

Michal: Tak nějak jsem počítal, že budeme sprejovat.

Jarmila: Doma jsme uvažovali nad tím, co bude, táhla mě zvědavost. Já jsem uvažovala nad paintballem, malování po nás barvama, co svítí ve tmě, grafitovaním někde na ulici... Přítel doma řekl, že budeme určitě někde grafitovat a chytne nás police :D trefil se ;) .

2. Zažil/a jsi někdy něco podobnýho?

Víťa: Nikdy v životě.

Michal: Ne, byla to premiéra.

Jarmila: Nikdy jsem tohle nezažila, byl to skvělej zážitek se skvělou bandou a hlavně na to člověk nikdy nezapomene, tohle každý nezažije.

3. Jak jsi k tvorbě přistupoval/a? Věděl/a jsi, co a jak vytvoříš?

Víťa: Šlo mi především o zábavu a také abych si neudělal ostudu, nejsem nijak extra zdatný v kreslení, malování natož sprejování, ovšem všechno je jednou poprvé a jsem za tuto zkušenost velmi rád a opravdu jsem si to užil.

Michal: Kreslím Stickery pro radost, takže jsem věděl, co a jak budu malovat u vás.

Jarmila: Snažila jsem se. Nikdy jsem tohle nedělala. Jako malá, asi když mi bylo 10let, jsme malovali grafity s bratrem na papír, takže jsem si i vzpomněla na své dětství.

 

4. Když si na výzvu vzpomeneš, co bylo úplně nejlepší?

Víťa: Spíš bych řekl co bylo nejhorší, a to že to netrvalo déle.

Michal: Celý den byl super.

Jarmila: Nejlepší bylo, když nám řekli, že máme 5min na to udělat graffiti na ulici a najednou policie za 3 a půl minuty :D a honem honem užívejte už jsou tady :D.

5. Kdyby se ti podařilo vyhrát ještě další výzvu, kterou bys chtěl/a? Music nebo Shock?

Víťa: Rozhodně bych si vybral výzvu Shock.

Michal: Shock, ale jeden den s kamerama mi už stačil.

Jarmila: Určitě Shock!! :D do té bych šla, mám ráda horory a tato výzva mě láká, co se tam bude dít a ten zážitek k nezaplacení ;) .

 

Díky za odpovědi a přejeme hodně štěstí ve zbytku soutěže.

BTW. Nezapomeň čeknout video, na kterým si celou výzvu prohlídneš na vlastní oči!

Aspoň vidíš, že vykročit ze svý komfortní zóny a přijmout výzvu se fakt vyplatí.

#ChallengeAccepted


Sleduj náš YOUTUBE

Sleduj náš Youtube

Omrknout v novým okně

Objev podobné články

5 shockujících hororů, které jste ještě nehráli.
Opakovaný děs už není děsem. Nebo minimálně už není takovým, jakým byl tehdá poprvé. Je super, že se u Outlastu, Amnesie nebo u Alien: Isolation…
Dočíst celý
V dubnu budou kina praskat ve švech!
Jestli chodíš rád do kina, pak je teď ta správná chvíle! Přečti si článek a zčekuj, co všechno tě v dubnu čeká! DC a Marvel (a nejen oni) se opět…
Dočíst celý
Nepropásni druhou část Shock Bota!
Už je mezi námi nějakou dobu. Baví tě, přináší ti výzvy a shockuje, jak to jenom jde. Jo tak přesně tohle je Shock Bot se svou minihrou. Projdi ji až…
Dočíst celý