Challenge completed! Limitovaná edice 2019 je u konce.

Možná se to zdá neuvěřitelný, někomu to hlava nepobere, jinej na to nikdy nezapomene, možná se něco takového nebude už nikdy opakovat. Výzva byla dokončena! Neskutečně dlouhá kampaň Challenge Accepted je za námi a ty si společně s námi v Big Shocku! můžeš říct: Challenge Completed! Kolik jsme rozdali cen, co všechno jsme podnikli a jak probíhaly velký výzvy? Čti dál!

 

2 Limitovaný příchutě

Všichni jste je ochutnali. Příchutě to byly pořádně neotřelý, nebojíme se říct až shockující a navždy se usadí na svý místo v historii Big Shock!

Právě teď přichází ten čas, kdy máš poslední šanci urvat si některej z plechů pro sebe. Tak to hlavně nepropásni.

 


 

4 Big Challenges!

Tohle byl nářez největšího kalibru! (prostě Big Shock!, cos čekal) Adrenalin, Art, Music a Shock! Challenges máme úspěšně za sebou a jejich výherci si odnesli brutální zážitky, na který nikdy nezapomenou.

 


 

Adrenaline Challenge se odehrála se čtyřma statečnejma výhercema a umožnila jim zažít seskok padákem! Neuvěřitelnej nářez!

 

 


 

Art Challenge byla o něco poklidnější, ale ani zde se celá akce neobešla bez shockujících zážitků, jako třeba příjezd policejní hlídky, která měla naše výherce zpacifikovat. Prostě mazec!

 

 


 

Music Challenge zase byla snad tou nejserióznější z našich velkejch výzev. Jedinýho výherce vybrala odborná porota na základě zaslaný skladby, a teď se podrž, výhrou bylo nahrávání vlastního songu s kapelou Eddie Stoilow a živý představení. WOW!

 

 


 

A to nejlepší, největší, nejnadupanější a nejvíc shockující na konec. Shock! Challenge, která naše výherce zavedla až do vzdálený Anglie.

Děsivá zombie únikovka nedaleko Birminghamu nenechala nikoho z výherců chladným a zajistila jim #ShockYourself na vlastní kůži.

 


 

2000 Hodnotných cen

Ale ani velký výzvy, ať byly sebevíc hustý nebyly všechno, co jsme pro vás připravili. Luxusní elektronika LAMAX si našla cestu k neuvěřitelnýmu počtu lidí, a to jen protože přijali výzvu a pustili se do toho po hlavě.

 

 

 

Díky tomu už to u leckoho doma vypadá jako tady na obrázku.

 


 

Co bude dál? Říká se, že když něco končí, něco jinýho začíná, co si myslíš ty? Je to pravda? No… uvidíme! V každým případě máš právě teď šanci rovnou naskočit do rozjetýho vlaku.

Jestli přijímáš tuhle poslední výzvu, napiš do komentářů pod článkem, co si myslíš, že chystáme v nadcházejících měsících a tři nejrychlejší získají drobný ceny!

Pojď do toho po hlavě a zopakuj si, co to znamená #ShockYourself.

Tak piš!

 


 

 


Sleduj náš YOUTUBE

Sleduj náš Youtube

Omrknout v novým okně

Objev podobné články

5 shockujících hororů, které jste ještě nehráli.
Opakovaný děs už není děsem. Nebo minimálně už není takovým, jakým byl tehdá poprvé. Je super, že se u Outlastu, Amnesie nebo u Alien: Isolation…
Dočíst celý
Několik tipů na super hry, který si můžeš zahrát zadarmo.
Máš chuť vyzkoušet nějakej novej herní zážitek? Třeba žánr, kterej si tě zatím nezískal? Proč to nezkusit zdarma! Přinášíme…
Dočíst celý
Už sis psal s Shock! Botem? Napiš mu!
Big Shock! se opět posouvá o kus dál a díky neuvěřitelně obří Challenge Accepted kampani s Evropou 2 přichází i s vlastním chat botem, a že stojí za…
Dočíst celý