VÍTEJ NA BIG SHOCK! BLOGU

Tak ses konečně dočkal! Nevíš, co dělat, když si v klidu doma načneš plech? Chybí ti něco ke čtení? Zajímá tě, co se děje s tvým oblíbeným energeťákem, když se zrovna nedíváš? Lačníš po informacích od našich ambasadorů a chceš to mít vše na jednom místě? Tak jsi tu správně! Představujeme ti další zdroj shocků všeho druhu!                                                                                                                                       

BIG SHOCK! BLOG!

Tady je místo pro všechno, co by TEBE, fanouška největšího energeťáku v Česku, mohlo zajímat. Shockující filmy a seriály, gaming insighty, Big Shock! aktuality nebo setkání u plechu s našimi ambasadory.

Tady tě prostě Big Shock! čeká na každém kroku… teda kliknutí .

Můžeš čeknout hned několik sekcí. „Big Shock! Life“  ti ukáže všechno, co shockující život přináší. Cool tipy na seriály a filmy, jakej bizár se zrovna děje ve světě, ale taky spoustu jinejch shocků.
          
„Big Shock! Gaming“  tě překvapí spoustou hacků a herních aktualit, nebo ti představí titul, o kterým bys jinak nevěděl nebo se obával sám zkusit. Dokonce se tu občas objeví i nějaký e-sport tipy a triky, kdyby ses chtěl sám zlepšit.

V „Big Shock! Now“  se zase třeba dozvíš, jak se daří tvýmu oblíbenýmu energeťáku. Soutěž? Limitka? Jak nás napadlo spojení liči a borovice?? Nenapadlo, ale takovej galaxy má za sebou dost hustej příběh. Jsi zvědavej co?
              
Sekce „Big Shock! Ambasadoři“  mluví sama za sebe. Rozhovor s Márou Holečkem, Martinem Macíkem a všemi dalšími, jak je neznáš. Odpovědi na otázky, který chceš vědět nebo zákulisní info jejich cesty za úspěchem.
          
Ode dneška už nemusíš pro pořádnej shock čumět na béčkový horory, ale stačí si přečíst, některej z našich žhavejch článků! Všechny ti naservírujeme na jednom místě, takže ti stačí sledovat jen jeden zdroj. Není zač!

 

Shock Yourself!
 


Sleduj náš YOUTUBE

Sleduj náš Youtube

Omrknout v novým okně

Objev podobné články

Největší novinky z letošního herního svátku E3 2018.
Los Angeles opět patřilo hrám. Velcí i malí vydavatelé a indie studia ukázala novinky a došlo rovněž k odhalení zbrusu nových her. Postupně si v…
Dočíst celý
Big Shock! a Evropa 2 ti přináší shockující výzvy! Máš na to koule?
Určitě si pamatuješ naši spolupráci s Blakkwood records nebo třeba Dakar. To, co přijde teď, strčí všechny tyhle akce z fleku do kapsy! Jak to?…
Dočíst celý
Mobilní hry z Brna dobývají svět! Poznej MADFINGER Games.
Právě teď ti na Big Shock! blogu exkluzivně představíme nejlepší vývojáře mobilních her v Česku! Čti dál a poznej MADFINGER Games. Jaký hry dělaj, co…
Dočíst celý