Big Shock! tváře a videohry! Jsou to pařmeni, nebo se drží svýho sportu? Čti!

Někdo přesně ví, kam hodit granát v CSku a jinej neví, co jsou bulánci. Lidi jsou různý, ale jak jsou na tom naši ambasadoři? Prolítni těhle pár otázek a poznej, jak jsou na tom Terka Fišerová, Anička Fernstädt a Mára Holeček s hraním her!

 

Hraješ někdy dobrovolně videohry, ať už na konzoli, mobilu nebo kompu?

 

Terka:  Hraju hry a moc mě baví, když jsem u rodičů tak na PS4 a na cestách většinou na mobilu.

 

 

Mára: Neee… pokud neberu v potaz, že ta největší hra všech virtuálních her je sám život.

Anička:

 


 

Pamatuješ si poslední hru, kterou jsi hrál/a?

 

Terka:  Naposledy jsem hrála na PS4 Spider-Man a na mobilu nejvíc hraju Gardenscapes. Ale většinou, jen když někam cestujeme nebo si chci zkrátit dlouhou chvíli​​​​​​.

 

Mára: Jistě, že si pamatuji… Psal se rok 1984, kdy Sinclair ZX Spectrum měl můj kamarád. Jeho tatík pracoval v zahraničním obchodu a skrze směnu valut na tuzexové bony se provedl nákup výkřiku tehdejšího technického zázraku.

Připojený magneťák s páskou tvořil externí paměť a na monitoru lampové televize běžela hra Jumping Jack. Měl jsem příležitost hrát své tři životní kola a dost.

K další příležitosti jsem se nachomýtnul o pár roků později, kdy se tehdejší „konzole“ vlka chytajícího vajíčka ocitla na mém dopisu Ježíškovi. Však cena pro mé profesorské rodiče a obecně nedostatkovost mě odkázala k občasnému půjčení od mých kámošů. A že těch rukou tam bylo na čekačce mnoho. Samotnou nedostupností se hráčské tužby pozvolna rozpustily.

Přesto si myslím, že jsem mohl být hvězdou. Však osud rozhodl a má zakyselenost poznamenala další vývoj. Nenávidím hry!!!

 

 

Anička: 

 


 

Zkus vyjmenovat 3 český videohry.

 

Terka: Znám akorát Shadowgun Legends, právě díky Big Shocku!, jelikož se o hry nijak nezajímám. Buď mě baví nebo ne. :D 

 

Mára: První, druhá a ... třetí. :D 

 

Anička: 

 

 


 

Moc díky všem za vaše odpovědi a jsme zvědaví, co ty na to. Čekal jsi větší zápal nebo bys chtěl slyšet ještě něco? Stačí napsat do komentů!

Sleduj náš YOUTUBE

Sleduj náš Youtube

Omrknout v novým okně

Objev podobné články

Marek Holeček expedice Nepál 2018
Expedice do Nepálu z první ruky! Přímo z pera Máry Holečka a my i ty máme to štěstí, že zrovna zde na Big Shock! blogu. Čti, protože tohle je škoda…
Dočíst celý
Nová příchuť na přání a upgrade v jednom! Big Shock! Mango & Orange je tady.
Chtěli jste to. Máte to mít! Není novinka, že si svejch fans vážíme a čteme všechny pochvaly, hate i návrhy, který se k nám dostanou. A tohle je…
Dočíst celý
Shockhunters na Rally Dakar 2019.
Legendární extrémní závod se blíží a Big Shock! u toho nesmí chybět. Rally Dakar 2019 klepe na dveře. Tentokrát se jede jen v jedné zemi a ne, není…
Dočíst celý