Shockhunters na Rally Dakar 2019.

Legendární extrémní závod se blíží a Big Shock! u toho nesmí chybět. Rally Dakar 2019 klepe na dveře. Tentokrát se jede jen v jedné zemi a ne, není to v africkém Dakaru už pěknou řádku let, letos se jede v Peru. Písek, voda, pot, olej, poruchy, extrémní teploty, ale i krutá zima, to všechno a mnoho dalšího čeká na naše tři Shockhunters. Jsou šílení, přinejmenším dost na to, aby se k tomuhle dobrovolně upsali.

 

Co na to Shockhunters?

Čti dál a dozvíš se, co mají Shockhunters na Dakaru už za sebou a co chystaj letos. Na to nám budou stačit tyhle 3 otázky:

 


 

Co chystáš letos na Rally Dakar, jaké jsou tvé ambice?

Martin: Být co nejlepší to půjde! Chci se pohybovat v nejlepší desítce a zasahovat do TOP5. Podle toho, jak se bude vyvíjet situace, budeme útočit.
 

Ollie: Ambice je jednoznačná, dojet do cíle co nejlíp, mám zálusk atakovat první 10.
 

Brabčák: No comment.

 Co si myslíš, že bude jinak oproti minulému roku?

Martin: Všechno! Každý Dakar je výjimečný a jiný. Tento se jede celý v Peru. V písku, vzniknou úplně nové příběhy.


Ollie: 100% Peru mluví samo za sebe, co etapa to jiný příběh. A vlastně pro mě bude jinak volant, jsem 10 let řídítková.


Brabčák: Hlavně bude teplo!

 


 

Co už máš z Dakaru za sebou (nejhorší a nejlepší zážitky)?

Martin: Tohle bude můj 7. Dakar, respektive 5. za volantem. Zatím se výsledkově pohybuji vzhůru, což jsou ty pozitivní zážitky a nejhorší? Ty jsou v daný moment, když řešíme průsery na trati, které vždy přijdou! Otázka je jak velké a kdy. Bez nich by to zas nebyl Dakar, i když vždy doufám, že jich bude co nejméně.

Ollie: Je to teprv můj druhý Dakar, nejhezčí bylo prolítnutí finish rampou, a tím se zapsat jako první baba z ČR, co dobila Dakar. Nejhorší zážitky? Čůrání na veřejnosti a přejetí kamionem taky nic moc.

Brabčák: Mám za sebou první a úspěšný Dakar. To je asi dobrej zážitek ne? :)

 


 

Big Shock! na Dakaru

Co? Ptáš se, kde v tom hraje roli Big Shock!? Dobře děláš. Dal by sis spíše limitované designy do sbírky nebo soutěž? Hmm? Dáš si obojí a tečka.

Každý z našich tří Shockhunters na Dakaru bude mít dvě vlastní plechovky. Jednu pro Originál a druhou pro Gold. Celkem to tedy dělá šest nových unikátních vzhledů. Navíc, tyhle plechy skrývaj tajemství, hádej kde… Jasně, pod víčkem, vždyť jsme psali, že bude i soutěž.

O co soutěžíme? Dakar hra na PS4 nebo PC, shockující hadry z limitované edice Big Shock! Dakar, slevy do novýho merch shopu, ale to není ani zdaleka všechno! V téhle soutěži můžeš vyhrát i zážitky.

Je libo projížďku s Martinem ve Frantovi? Zažít rally den s Ollie nebo lístky na besedu po skončení Rally Dakar s Martinem Macíkem a Honzou Brabcem? To zní dobře viď? Tak sbírej kódy.


Za čtyři víčka máš jeden los. Losovat budeme celkem dvakrát (16. ledna a 1. února). Což znamená, že failnout můžeš jenom jednou, takže být tebou, raději bychom se pořádně snažili hned od startu. Shockhunters by ti mohli povídat o tom, jak je to důležité.

 


 

Hlavně, ale nenech naši soutěž, aby zastínila to nejdůležitější. Sleduj Shockhunters a fandi společně s námi na našem Facebooku nebo YouTube, kde ti celej prosinec a leden budeme servírovat obsah Dakaru, kterej nikde jinde neseženeš.

 

#ShockYourself
 


 


Sleduj náš YOUTUBE

Sleduj náš Youtube

Omrknout v novým okně

Objev podobné články

Výběr Gamescom 2018 novinek, které by ti neměly uniknout.
Máme za sebou druhou velkou herní výstavu tohoto roku. Byť Gamescom není pro vydavatele tak atraktivní jako americká E3, opět jsme se dočkali…
Dočíst celý
Jak se nezhroutit z konce léta? Zkoukni našich 5 tipů a budeš v pohodě.
Léto je prostě super. Je teplo, pohodička, dovolenky, pro jinýho možná prázdniny a klid od školy. Když je náhodou mega vedro, tak se vyvalíme k vodě…
Dočíst celý
5 důvodů, proč je Dakar hardcore. Bez cenzury!
Extrém, peklo, horror, největší výzva v životě, boj o život. Tyto a další podobný pojmy jsou často skloňovány právě se závodem Rallye…
Dočíst celý