Shockhunters na Rally Dakar 2019.

Legendární extrémní závod se blíží a Big Shock! u toho nesmí chybět. Rally Dakar 2019 klepe na dveře. Tentokrát se jede jen v jedné zemi a ne, není to v africkém Dakaru už pěknou řádku let, letos se jede v Peru. Písek, voda, pot, olej, poruchy, extrémní teploty, ale i krutá zima, to všechno a mnoho dalšího čeká na naše tři Shockhunters. Jsou šílení, přinejmenším dost na to, aby se k tomuhle dobrovolně upsali.

Co oni na to? Čti dál a dozvíš se, co mají Shockhunters na Dakaru za sebou a co chystaj letos. Na to nám budou stačit tyhle 3 otázky:

 

1. Co chystáš letos na Rally Dakar, jaké jsou tvé ambice?

Martin: Být co nejlepší to půjde! Chci se pohybovat v nejlepší desítce a zasahovat do TOP5. Podle toho, jak se bude vyvíjet situace, budeme útočit.
Ollie: Ambice je jednoznačná, dojet do cíle co nejlíp, mám zálusk atakovat první 10.
Brabčák: No comment.

 

2. Co si myslíš, že bude jinak oproti minulému roku?

Martin: Všechno! Každý Dakar je výjimečný a jiný. Tento se jede celý v Peru. V písku, vzniknou úplně nové příběhy.
Ollie: 100% Peru mluví samo za sebe, co etapa to jiný příběh. A vlastně pro mě bude jinak volant, jsem 10 let řídítková.
Brabčák: Hlavně bude teplo!

 

3. Co už máš z Dakaru za sebou (nejhorší a nejlepší zážitky)?

Martin: Tohle bude můj 7. Dakar, respektive 5. za volantem. Zatím se výsledkově pohybuji vzhůru, což jsou ty pozitivní zážitky a nejhorší? Ty jsou v daný moment, když řešíme průsery na trati, které vždy přijdou! Otázka je jak velké a kdy. Bez nich by to zas nebyl Dakar, i když vždy doufám, že jich bude co nejméně.
Ollie: Je to teprv můj druhý Dakar, nejhezčí bylo prolítnutí finish rampou, a tím se zapsat jako první baba z ČR, co dobila Dakar. Nejhorší zážitky? Čůrání na veřejnosti a přejetí kamionem taky nic moc.
Brabčák: Mám za sebou první a úspěšný Dakar. To je asi dobrej zážitek ne? :)

 

 

Co? Ptáš se, kde v tom hraje roli Big Shock!? Dobře děláš. Dal by sis spíše limitované designy do sbírky nebo soutěž? Hmm? Dáš si obojí a tečka.


Každý z našich tří Shockhunters na Dakaru bude mít dvě vlastní plechovky. Jednu pro Originál a druhou pro Gold. Celkem to tedy dělá šest nových unikátních vzhledů. Navíc, tyhle plechy skrývaj tajemství, hádej kde… Jasně, pod víčkem, vždyť jsme psali, že bude i soutěž.


O co soutěžíme? Dakar hra na PS4 nebo PC, shockující hadry z limitované edice Big Shock! Dakar, slevy do novýho merch shopu, ale to není ani zdaleka všechno! V téhle soutěži můžeš vyhrát i zážitky. Je libo projížďku s Martinem ve Frantovi? Zažít rally den s Ollie nebo lístky na besedu po skončení Rally Dakar s Martinem Macíkem a Honzou Brabcem? To zní dobře viď? Tak sbírej kódy.

 

https://www.bigshock.cz/vyhraj-shockujici-ceny-z-limitovane-edice-dakar-2019/


Za čtyři víčka máš jeden los. Losovat budeme celkem dvakrát (16. ledna a 1. února). Což znamená, že failnout můžeš jenom jednou, takže být tebou, raději bychom se pořádně snažili hned od startu. Shockhunters by ti mohli povídat o tom, jak je to důležité.

 

Hlavně, ale nenech naši soutěž, aby zastínila to nejdůležitější. Sleduj Shockhunters a fandi společně s námi na našem Facebooku nebo YouTube, kde ti celej prosinec a leden budeme servírovat obsah Dakaru, kterej nikde jinde neseženeš.

 

#ShockYourself
 


Sleduj náš YOUTUBE

Sleduj náš Youtube

Omrknout v novým okně

Objev podobné články

Marek Holeček expedice Nepál 2018
Tý „vogo“, je to tam! Celá jarní výprava do Nepálského Himálaje mi připomínala myšáka v běhacím kole. Prostě makáte, a jakmile přestanete, padáte…
Dočíst celý
Nové hry v říjnu: Řecká odysea, Call of Duty nebo western od autorů GTA
Letošní říjen je na velkolepé a očekávané hry nezvykle silný. My vám ukážeme tři vybrané, které si rozhodně zaslouží pozornost. Jestliže hrajete na…
Dočíst celý
11 tipů na originální a skvěle zpracované mobilní hry
Léto je v plným proudu, takže leckdo určitě nemá buď čas, možnost nebo zrovna chuť sedět doma u dlouhých her. To ale neznamená, že se svýho herního…
Dočíst celý