Shockuj se rychlou akcí v Apex Legends!

Do rodinky Battle Royale her přibyla před pár tejdny další pecka. Electronic Arts vydali svý Apex Legends. Rychlou akci s parádní herní mechanikou, která ti nedá ani na chvíli vydechnout. Vyzkoušeli jsme ji a tady jsou naše dojmy.

 

Pokud ti je žánr „BR“ úplně cizí, tak věz, že se jedná o střílečku, jejíž cílem je zůstat poslední naživu. Většinou to znamená, že na začátku vyskočíš padákem do mapy s holejma rukama a musíš si najít a nasbírat všechno vybavení, který pak použiješ k eliminaci nepřátel. A přesně to můžeš čekat i tady, jen místo padáku dostaneš na záda trysky.

Hra má ale mnohem víc vychytávek, který nás nadchli. Tak například:

Žádná fall damage. Nula. Nic. Můžeš spadnout odkud chceš, skočit z čeho chceš a nestojí tě to ani kus zdraví. Díky tomu nejednou shockuješ ostatní týmy, když jim spadneš na hlavu doslova z čistýho nebe.

Doplňky. Ty se totiž sami umístěj tam, kam patřej. Když sebereš ze země lepší zásobník nebo optiku, automaticky se nasadí na zbraň, kterou zrovna vládneš. Díky tomu můžeš rovnou skočit do akce a shockovat pár týpků, co přišli z PUBG.

Ping system“. Všechno můžeš označit. Všechno! Ležící věci na zemi, bedny s věcma, nepřátele, směr... stačí zmáčknout prostřední tlačítko myši. Díky tomu se snadno ve hře dorozumíš i s úplným tatarem.

 


 

Na čem si dáš Apex ty?


 

Rychlost akce. Pokud ještě pamatuješ Quake nebo Unreal Tournament, tady si přijdeš na svý. Zapomeň na plížení se trávou, jestli chceš přežít v Apexu, budeš muset lítat jak splašená opice. Skákat, krčit se, sklouznout se za překážku... Jakmile se zastavíš, jseš mrtvej muž (nebo žena)!

Tak lupni Shocka, ať to ustojíš a uvidíme se v ringu!

 


 

 

Sleduj náš YOUTUBE

Sleduj náš Youtube

Omrknout v novým okně

Objev podobné články

Big Shock! ti přináší Top tipy na stopování.
Je léto, takže o pohodlné spaní pod širákem a volnej čas není nouze a proto jsme se rozhodli ti přinést nejlepší tipy, který se týkaj stopování.…
Dočíst celý
Nová ambasadorka! Poznej Aničku Fernstädt nejlepší Češku ve skeletonu
Více než 100 km/h, hlavou napřed. Smrtelně nebezpečné zatáčky. Rychlost ve své nejkoncentrovanější formě. To je skeleton, disciplína krásné Aničky…
Dočíst celý
Esport mindsets: Trénuješ nebo tryhardíš? Musíš si vybrat!
Přinášíme ti třetí z článků, kterej by ti mohl pomoci se v esportu posunout zase o kousek dál. Big Shock! ti dnes ukáže, že esport se od sportu zas…
Dočíst celý