5 nejvíc shockujících fesťáků v ČR!

Votvírák, Coloursy, Hip-Hop Kemp, Rokáč. Jasně, ale nechybí tam trochu #ShockYourself? Léto plné fesťáků se na nás řítí ohromnou rychlostí a ty pojedeš zase tam, co minulej rok?! Jak myslíš vymlouvat ti to nebudem, ale na oplátku si přečti tenhle náš článek, kde na tebe čekaj skutečně shockující festivaly. Jeden by až nevěřil, co všechno se v tý naší zemičce dá najít. Tak co, bereš?

Čteš dál, tak to budeme brát jako ANO.

1. JUNKTOWN POSTAPOCALYPTIC OPEN AIR FESTIVAL 20. - 23. 6. 2019 RZ Bratronice

Chceš zažít něco novýho? Jseš pro každou srandu a na fesťáku si kromě hudby užiješ i divadlo, atmosféru nebo dokonce larp? Postapokalyptický festival Junktown ti tohle všechno nabízí.

Novej svět na dosah ruky. Festivalová měna za kterou si tady koupíš všechno. Kadeřníka, vstup do únikovky a nebo se chechtáků prostě zbavíš v kasinu. A když dojdou? Zkusíš si, co obnáší práce lovce lidí nebo vezmeš quest od některého z NPC. Chtěl jsi někdy zažít WoW na vlastní kůži? Tak teď máš šanci!

2. OBSCENE EXTREME 3. - 7. 7. 2019 Trutnov Na Bojišti

Jestli tě zajímá, co to znamená, když se řekne “shockující festival”, tak jseš tady správně. Název “Obscene extreme” mluví zcela za vše. Evropská odnož celosvětového festivalu soustřeďujícího největší bizár celýho světadílu do jednoho místa, se tradičně koná právě u nás, v Trutnově.

Nejtvrdší a nejbláznivější hudba, která existuje. Latexové oblečky, lidé na vodítku a čert ví, co všechno. Tak tenhle shock se odehraje první červencový týden v Trutnově.

3. UP FESTIVAL 10. - 14. 7. 2019 Praha

Je libo undergroundovou elektroniku v srdci Prahy? Nadupanej elektro fesťák a ty o něm nevíš? Žádnej div, jedná se o teprve druhej ročník, ale už teď víme, že tohle bude zase stát za to.

UP Festival není radno podceňovat. Dej mu šanci a určitě nebudeš litovat.

4. BEATS FOR LOVE 3. - 6. 7. 2019 Ostrava Vítkovice

Jasně Mácháč má pláž, tam ho asi těžko někdo trumfne. Pokud se ale podíváme na počet stagí, kvalitu a množství interpretů a celkově velikost festivalu, ostravské Beats for Love se bijí o titul největšího festivalu elektronické hudby u nás!

V historii zde vystoupili jména jako Galantis, Fatboy Slim, Pendulum a mohli bychom pokračovat. Třeba rovnou letošním line-upem, kterému vévodí slavný Don Diablo a přidávají se další jako Robin Schulz, Netsky nebo Oliver Heldenz. Jseš na elektroniku a Mácháč je daleko? Hádej, kdo ti zachránil léto.

5. HRADY CZ 12. 7. - 31. 8. Celá ČR

Za shockující jde na stopro považovat i každoroční festivalovou šňůru Hrady CZ. Line up až tak shockující není, ale je jistý, že si každej vybere to svoje. Ať už seš na Wohnouty, Marpa, Jeleny nebo třeba Lucku Bílou, tak na to pamatuj, až budeš potřebovat vzít mámu na fesťák.

Za celé léto se na českých a moravských hradech uskuteční 8 festivalů zejména rockové hudby. Jedinečné prostředí hradeb, rozvalin a historie propůjčí každému z těchto víkendů neuvěřitelnou atmosféru. To rozhodně stojí za zkoušku.

A kdyby sis vůbec nevybral, tak prostě vsaď na klasiku (doporučujeme Pražský Jaro). Ne, sranda. Jen je určitě fajn poznat i festivaly, který jsou v zárodku nebo nabízejí trošku něco navíc. Na takových akcích tě totiž většinou čeká mnohem větší nálož shocku, než tam, kde to znáš.

A co ty? Máš taky nějakej coolovej fesťák, o kterej by ses chtěl podělit? Neváhej a komentuj pod článkem!


Sleduj náš YOUTUBE

Sleduj náš Youtube

Omrknout v novým okně

Objev podobné články

V dubnu budou kina praskat ve švech!
Jestli chodíš rád do kina, pak je teď ta správná chvíle! Přečti si článek a zčekuj, co všechno tě v dubnu čeká! DC a Marvel (a nejen oni) se opět…
Dočíst celý
Pořádnej SHOCK? Český GAMING průmysl!
Od doby kdy vyšlo Kingdome Come: Deliverance už všichni ví, že co se herního průmyslu týče, jsme my – Češi – prostě třída. To však samo o sobě není…
Dočíst celý
Co říkáte na nový Challenge Accepted limitky?
Už nějakej ten týden jsou v oběhu dvě nový příchutě. Ananas-kokos a káva-granátové jablko vzaly pulty útokem. Pojďme se podívat, co na ně říkáte!
Dočíst celý