Přečti si, kde a jak sledovat Rallye Dakar 2020!

Jasně, jde to v pohodě vygooglit, ale když už nás máš, tak proč se namáhat. A i když už léta Dakar sleduješ, nikdy nevíš, jestli ti nějakej zajímavej portál neuniknul, tak to pro jistotu projeď. Přinejhorším se ujistíš, že jseš prostě skutečnej nadšenec a fanda. Tak jedem na to!

 

Kanály Big Shock!

Nebudem si na nic hrát. Jak se našim klukům daří, zjistíš vždycky u nás. Nebude to zrovna v jedný tabulce, ale na našem Facebooku najdeš výsledkový příspěvky, který ti donesou aktuální info přímo pod nos.

A nezapomeň ani na YouTube! Tam nám Martin natáčí každej den video. Takže máme autentický info z první ruky na každou etapu zajištěný.

Takže si to nenech ujít a sleduj náš YouTube i Facebook.

 


 

 


 

Big Shock! Racing a profily jezdců

Taky nezapomeň občas mrknout na profily Big Shock! Racing, Jan Brabec a Martin Macík Jr., protože jestli se někde objeví fakt autentickej obsah, bude to tady.

A nezapomeň koukat na jejich Stories!

 


 

 


 

Zahraniční weby

První ze zahraničních webů, který ti tady ukážem a náš tajný favorit je www.trackingdakar.com, a to z prostého důvodu.

Jedná se o jednoduchej a přehlednej web, kde si stačí vybrat kategorii, která tě zajímá, včetně semi-dakaru, a zkouknout průběžný výsledky.

Velkej bonus pak je přítomnost slovenštiny, která usnadní četbu téměř všem.

 

Českou aternativou je www.livesport.cz, který ti mimo Dakaru přinese výsledky snad z každýho sportovního odvětví, který existuje.

 

Samozřejmě nesmíme zapomenout na oficiální stránky Rallye Dakar: https://www.dakar.com.

Ty jsou však také pouze anglicky, francouzsky, španělsky nebo arabsky, ale proti gustu...

 


 

 


 

Dakarský ozvěny v Český televizi

Big Shock! na stole a čerstvej komentář k aktuálnímu průběhu Dakaru přímo v Český televizi. Navíc tam najdeš i rozhovory a pořádný rozbory vybraných témat souvisejících s Dakarem.

To jsou Dakarský ozvěny! Koukni na díl ze 7. 1.. Stačí kliknout!

 


 

Tak, teď už víš, co a jak. Dakar ti neunikne a jestli máš ještě nějakej zdroj, kde sleduješ výsledky ty, rozhodně nám dej vědět do komentářů.

HOŠI DO TOHO! #JedemeVTomSVama

 


 

Sleduj náš YOUTUBE

Sleduj náš Youtube

Omrknout v novým okně

Objev podobné články

Pořádnej SHOCK? Český GAMING průmysl!
Od doby kdy vyšlo Kingdome Come: Deliverance už všichni ví, že co se herního průmyslu týče, jsme my – Češi – prostě třída. To však samo o sobě není…
Dočíst celý
E-sport mindsets: Co je to tilt, a jak se toho zbavit?
Určitě to dobře znáš, prohraješ jednou a zapneš další hru. Chytneš leavera a zase prohra. Zapneš další, všichni si nadávaj a někdo vyloženě trolí. Ty…
Dočíst celý
Mobilní hry z Brna dobývají svět! Poznej MADFINGER Games.
Právě teď ti na Big Shock! blogu exkluzivně představíme nejlepší vývojáře mobilních her v Česku! Čti dál a poznej MADFINGER Games. Jaký hry dělaj, co…
Dočíst celý