Přečti si, kde a jak sledovat Rallye Dakar 2020!

Jasně, jde to v pohodě vygooglit, ale když už nás máš, tak proč se namáhat. A i když už léta Dakar sleduješ, nikdy nevíš, jestli ti nějakej zajímavej portál neuniknul, tak to pro jistotu projeď. Přinejhorším se ujistíš, že jseš prostě skutečnej nadšenec a fanda. Tak jedem na to!

 

Kanály Big Shock!

Nebudem si na nic hrát. Jak se našim klukům daří, zjistíš vždycky u nás. Nebude to zrovna v jedný tabulce, ale na našem Facebooku najdeš výsledkový příspěvky, který ti donesou aktuální info přímo pod nos.

A nezapomeň ani na YouTube! Tam nám Martin natáčí každej den video. Takže máme autentický info z první ruky na každou etapu zajištěný.

Takže si to nenech ujít a sleduj náš YouTube i Facebook.

 


 

 


 

Big Shock! Racing a profily jezdců

Taky nezapomeň občas mrknout na profily Big Shock! Racing, Jan Brabec a Martin Macík Jr., protože jestli se někde objeví fakt autentickej obsah, bude to tady.

A nezapomeň koukat na jejich Stories!

 


 

 


 

Zahraniční weby

První ze zahraničních webů, který ti tady ukážem a náš tajný favorit je www.trackingdakar.com, a to z prostého důvodu.

Jedná se o jednoduchej a přehlednej web, kde si stačí vybrat kategorii, která tě zajímá, včetně semi-dakaru, a zkouknout průběžný výsledky.

Velkej bonus pak je přítomnost slovenštiny, která usnadní četbu téměř všem.

 

Českou aternativou je www.livesport.cz, který ti mimo Dakaru přinese výsledky snad z každýho sportovního odvětví, který existuje.

 

Samozřejmě nesmíme zapomenout na oficiální stránky Rallye Dakar: https://www.dakar.com.

Ty jsou však také pouze anglicky, francouzsky, španělsky nebo arabsky, ale proti gustu...

 


 

 


 

Dakarský ozvěny v Český televizi

Big Shock! na stole a čerstvej komentář k aktuálnímu průběhu Dakaru přímo v Český televizi. Navíc tam najdeš i rozhovory a pořádný rozbory vybraných témat souvisejících s Dakarem.

To jsou Dakarský ozvěny! Koukni na díl ze 7. 1.. Stačí kliknout!

 


 

Tak, teď už víš, co a jak. Dakar ti neunikne a jestli máš ještě nějakej zdroj, kde sleduješ výsledky ty, rozhodně nám dej vědět do komentářů.

HOŠI DO TOHO! #JedemeVTomSVama

 


 


Sleduj náš YOUTUBE

Sleduj náš Youtube

Omrknout v novým okně

Objev podobné články

Přečti si, kde a jak sledovat Rallye Dakar 2020!
Jasně, jde to v pohodě vygooglit, ale když už nás máš, tak proč se namáhat. A i když už léta Dakar sleduješ, nikdy nevíš, jestli ti nějakej zajímavej…
Dočíst celý
Biketrial alias adrenalin na dvou kolech. Poznej Shockhuntera Jana Kočíše!
Jezdit na kole umí kde kdo, ale skákat, to už je o poznání horší. Jan Kočíš však zvládá s přehledem i to. Přeskočit ležící lidi nebo se postavit na…
Dočíst celý
Challenge Accepted: Hudební nářez s Eddie Stoilow.
Jestli bylo něco neuvěřitelnýho, tak to bylo tohle! Music Challenge už je za náma a neuvěříš vlastním uším, až se dozvíš, co bylo jejím obsahem.…
Dočíst celý