Jak se nezhroutit z konce léta? Zkoukni našich 5 tipů a budeš v pohodě.

Léto je prostě super. Je teplo, pohodička, dovolenky, pro jinýho možná prázdniny a klid od školy. Když je náhodou mega vedro, tak se vyvalíme k vodě a užíváme si, jak ten vychlazenej Big Shock! nikdy nechutnal líp. A potom z ničeho nic přijde září a všichni tak nějak tušíme, že to všechno končí a musíme zase celej rok čekat než to přijde. A to sucks. Má to, ale i svý pozitiva, protože pořád je kopa věcí, který můžeš dělat. Čti dál a nuda nebude mít žádnou šanci.

 

Filmy

Kina frčí pořád a i začátky podzimu nám nabídnou peckovej výběr.

Jedná se například o klasiku se Silvestrem Stalonem v hlavní roli “Rambo V: Last Blood”, kterej jde do kin 19. 9.

Čekuj trailer, protože Rambo to má pořád v sobě.

 

 

Pokud Rambo ne-e, můžeš se těšit na očekávanou komiksovku z dílny DC “Joker”. Na tohle jsme se všichni těšili, ale připrav se, že tohle nebude klasická “super hrdinovka” (nebo “super padouchovka”).

No, čekni trailer a uvidíš sám… Joker jde do kin na začátku října.

 

 

A kdyby ti nestačilo ani tohle, tak si prostě skoč v říjnu na “Ovečka Shaun ve filmu: Farmagedon". To zaručeně nezklame.

 


 

Fesťáky

Neboj se, ani hudba zdaleka nekončí, maximálně se všechny ty luxusní akce přesunou pod střechu.

Uvedeme jednu za všechny, abychom tady nebyli do zejtra, a to Transmission. Pořádná dávka kvalitního elektra a nadupaná laser show tě přesvědčí, že léto vlastně vůbec nepotřebuješ.

Čekuj video a uvidíš, že nekecáme.

 

 


 

Výlety

Ještě nějakej ten pátek se snad můžeme těšit na nějaký rozumný počasí, tak toho využij a než začneš jezdit na lyže, běžky, snowboard, brusle a boby zajdi si na tůru nebo poznej nějakej jinej kraj, přírodní nebo kulturní památky.

Podzim je na tohle ideální!

 


 

Vary Září

Asi už jsi slyšel o Signal festivalu, ale věděl jsi, že stejně cool věc tě může potkat v září i v Karlových Varech?

Tak teď už to víš, takže jestli je nuda nebo to máš do Varů kousek zajdi se kouknout na neuvěřitelný světelný malůvky projektovaný na nejhustší lázeňskou architekturu u nás.

Koukni na video nebo zkoukni jejich web, to ti pomůže se rozhodnout.

 

 


 

Moře

Asi to není možnost úplně pro každýho, ale pokud jo, tak teď je ten nejlepší čas na dovču u moře.

Říkáš si, proč zrovna teď? To je jednoduchý! Moře je po létě nejteplejší za celej rok a hlavní sezóna už skončila, takže by na plážích nemusela bejt hlava na hlavě.

 


 

Tip navíc: Pařit na kompu se dá kdykoliv a pokud budeš sledovat náš blog, dozvíš se, nejenom jaký single player pecky vychází, ale i jak se trochu zlepšit v esportu, a to se vyplatí.

Stačí se kouknout na naši gaming kategorii!

 

A věř nám, že tohle taky není všechno. Za chvíli můžeš sbírat kaštany a prohánět se ve spadaným listí nebo se třeba těšit na naše suprový aktivity.

Prostě o zábavu není nouze, zvlášť když piješ Big Shock! a máš na všechny ty aktivity dost energie.

 


 

 


Sleduj náš YOUTUBE

Sleduj náš Youtube

Omrknout v novým okně

Objev podobné články

Šimon Bartík, ambasador Big Shock! a akrobatický lyžař na blogu!
To nejlepší, co nabízí Český freeskiing - dnes na blogu! Šimon Bartík v našich barvách provádí fakt husarský kousky na sněhu a dvou prknech. Poznej…
Dočíst celý
Summer Big Shock! limitovaná kolekce 2019 je tady!
Nový léto a prázdniny nejsou to jediný, co přichází. Právě teď můžeš na našem e-shopu najít nový luxusní Big Shock! kousky! Tak čekuj tenhle článek a…
Dočíst celý
Návrat krvavé ikony ve velkým stylu: Nové God of War!
Hráči, kterým doma pod televizí leží aktuální konzole od Sony, se dočkali jedný z největších exkluzivit tohoto roku. Řeč je samozřejmě o návratu…
Dočíst celý