Big Shock! CUP - 31.7. - 1.8.

Představujeme ti nový projekt ve spolupráci s Big Shock! a herní organizací Ironic Outlaws. Shodli jsme se, že turnajů pro party kámošů, co rádi soutěží, je jako šafránu a chceme s tím něco udělat. Tak jsme dali hlavy dohromady a vypadl z toho Big Shock! Cup, kde si všichni příznivci kvalitní herní zábavy přijdou na své. Jako první vlaštovku jsme vybrali Counter Strike: Global Offensive a vyhrát můžeš vyhrát zajímavé ceny od kartonů Big Shock! přes Merch po různé příslušenství k tvému kompu. Chceš vědět víc? Čti dál!

 

Kdy se vlastně tahle událost koná?

 

31. 7. – 1. 8. 2021 ( Sobota + neděle )

Možnost registrace na turnaj je od 15.7. 2021. Veškeré odkazy najdeš na konci článku.

Turnaj poběží na FaceIt serverech a počet týmů k přihlášení je 32, takže na nic nečekej a registruj sebe a svou partu ještě dnes! Turnaj bude rozdělen na kola, ve kterých budou týmy hrát proti sobě ve stylu Bo1 (Best of 1). Pouze finálový match bude ve stylu Bo3.

Po dobu konání turnaje bude v reálném čase přítomen na Discord kanálu turnaje administrátor, který bude řešit veškerou agendu a bude dohlížet na hladký průběh všech zápasů.

Turnaj bude streamovaný na Twitch kanále Ironic Outlaws. Celým turnajem Vás budou provázet Martin „JaFrEsSs“ Rada a Jakub „Bujjon“ Jelínek.  A zde jejich vyjádření k turnaji.

 

Martin „JaFrEsSs“ Rada

„Síce som v tíme len veľmi krátko, ale po úvodnom rozhovore s Michaelom som cítil, že tento projekt má jasnú víziu - hlavne dávame dokopy partiu ľudí, ktorí chcú makat na novom projekte aby sa vytvoril zaujímavý komunitný turnaj. Je to začiatok preto si myslím, že až po nejakom čase dokážeme vychytať všetky muchy, ktoré by sa mohli z počiatku vyskytnúť. Ale chystá sa dlhodobý projekt s podporou silnej spoločnosti ako je Big Shock!. Som rád, že mám tu možnosť komentovať Big Shock! Cup. A pevne verím, že sa Vám bude turnaj páčiť.”

 

Jakub „Bujjon“ Jelínek

„Nikdy by mě nenapadlo, že se někdy objevím na virtuálním jevišti a budu komentovat cup pro Big Shock!. Pracuji už nějaký ten pátek pro Ironic Outlaws a je to pořádná shock, když si uvědomím, že z ničeho jsme se dostali až sem. Samozřejmě to není jenom o tom reagovat live na skilly a faily hráčů, ale i o pobavení lidí co napínavě sledují to, jak jejich favorit prochází turnajem. V každém turnaji je zapotřebí pořádný underdog, který rozjásá davy. A doufám že tím underdogem turnaje budu pro Vás já, kluk, který pobaví lidi a vyčaruje jim úsměv na tváři. Těším se na tento turnaj a pevně věřím, že tím vše jen začíná.“

 

Big Shock!

„My jsme moc rádi za spolupráci s touhle super partou nadšenců do E-sportu a už se těšíme na všechny akce, které pro tebe připravujeme! Tak už pomalu začínej trénovat, ať se zebe v turnaji vydáš maximum!"

 

Aby Ti už nikdy nic ohledně našeho projektu neuniklo, doporučuju sledovat sociální sítě Big Shock! a Ironic Outlaws a vždy budeš hned vědět co se kdy děje.

 

Odkazy na Big Shock! Cup

 

Registrace

https://www.faceit.com/en/championship/56136cf6-5c23-4dec-af83-a6d2a4b13c7c/BIG%20SHOCK%20CUP

Stream

https://www.twitch.tv/ironic_outlaws

Discord

https://discord.gg/2DNxfmwPXy

 

Pro bližší informace sleduj sociální sítě Ironic Outlaws, kde budeš mít vždy nejaktuálnější info o výhrách i průběhu turnaje.

 

Sociální sítě Ironic Outlaws:

Instagram Ironic Outlaws

Facebook Ironic Outlaws

 

Sociální sítě Big Shock!

Facebook Big Shock!

Instagram Big Shock!

 

Tak neváhej a dej to vědět svý partě i známým z klanu a přijďte se pobavit a soutěžit o hodnotné ceny! Těšíme se na Vás!

Sleduj náš YOUTUBE

Sleduj náš Youtube

Omrknout v novým okně

Objev podobné články

Anička se seznámila s Frantou!
Jedno přání a dvě výzvy. Jak celá tahle story vznikla a na co se můžeme ještě těšit? Čti dál!
Dočíst celý
Letošní CES přinesl GeForce RTX grafiky, ukázku 10nm čipu a další.
Další ročník obřího veletrhu elektroniky CES je prakticky za námi a tradičně se urodila obrovská spousta novinek nejen pro hráče. Protože se nedá v…
Dočíst celý
Potřebuješ energii? DEJ SI BIG SHOCK!
   
Dočíst celý