2 limitky a 400 cen?! Big Shock! Music je zpět!

  Jseš zvědavej, co vyvedem letos? Fesťáky asi nebudou žádnej vodvaz a léto si určitě vodnese razítko post-covid, proto to rozjedem už na jaře! A co že vlastně? Dvě limitky se super osvěžujícíma příchutěma i brutální soutěž o 400 cen od SONY a Big Shock!. O co přesně hrajem a jak budou chutnat naše letošní plechy? Čti a všechno se dozvíš.

 

2 osvěžující limitovaný příchutě.

Ty maj samozřejmě přednost! Letošní jaro a léto pojede ve znamení divokejch malin a luxusního spojení mandarinek a pomela. Tak si nenech ujít naše novinky Big Shock! Wild Raspberry a Big Shock! Tangerine.

Každej z plechů si navíc zasloužil svůj vlastní limitovanej design, takže je nezapomeň doplnit do svý sbírky.

Víš, co je na tom nejlepší? Víčka z těchto limitek ti přinesou rovnou 3 SC! A co, že vlastně můžeš vyhrát? 

 

Celkem rozdáme 400 výher!

Jo, přečetls to správně. Kartony plechů, Big Shock! merch, repráky od SONY, další repráky od SONY, sluchátka od SONY a jako hlavní výhra brutální metrovej SONY Party Box MHC-V73D, kterej pro vás máme rovnou 8×!

Navíc pro nejvěrnější sběrače budeme vyhlašovat každý losovací kolo TOP 10, kde budeme rozdávat, a teď se podrž, 1 karton od každý příchutě pro 10 lidí s největším počtem kódů v daným losování.

Kdy taková super šance nastane? 

 

Kdy losujeme?

Losujeme celkem 4×. 100 výher každý měsíc! Do tohohle se musíš zapojit a užít si to s náma, protože už to všichni fakt potřebujem.

  • 3. 5. 2021  
  • 31. 5. 2021 
  • 28. 6. 2021  
  • 2. 8. 2021  

Kupuj limitky, doplňuj energii, trhej víčka, zadávej kódy a vyhrávej, protože přesně takhle bude vypadat jaro i léto ve znamení Big Shock! Music!

 

Tak se na tebe těšíme ve slosování!

 

#ShockYourself

Sleduj náš YOUTUBE

Sleduj náš Youtube

Omrknout v novým okně

Objev podobné články

10 Big Shock! tipů pro low cost cestování.
Prázdniny jsou za dveřma, venku je vedro a ty už přemejšlíš, kam letos vyrazit? Pak máme pro tebe deset nejlepších tipů na low cost cestování. Jseš…
Dočíst celý
Nepropásni druhou část Shock Bota!
Už je mezi námi nějakou dobu. Baví tě, přináší ti výzvy a shockuje, jak to jenom jde. Jo tak přesně tohle je Shock Bot se svou minihrou. Projdi ji až…
Dočíst celý
Největší novinky z letošního herního svátku E3 2018.
Los Angeles opět patřilo hrám. Velcí i malí vydavatelé a indie studia ukázala novinky a došlo rovněž k odhalení zbrusu nových her. Postupně si v…
Dočíst celý