2 limitky a 400 cen?! Big Shock! Music je zpět!

  Jseš zvědavej, co vyvedem letos? Fesťáky asi nebudou žádnej vodvaz a léto si určitě vodnese razítko post-covid, proto to rozjedem už na jaře! A co že vlastně? Dvě limitky se super osvěžujícíma příchutěma i brutální soutěž o 400 cen od SONY a Big Shock!. O co přesně hrajem a jak budou chutnat naše letošní plechy? Čti a všechno se dozvíš.

 

2 osvěžující limitovaný příchutě.

Ty maj samozřejmě přednost! Letošní jaro a léto pojede ve znamení divokejch malin a luxusního spojení mandarinek a pomela. Tak si nenech ujít naše novinky Big Shock! Wild Raspberry a Big Shock! Tangerine.

Každej z plechů si navíc zasloužil svůj vlastní limitovanej design, takže je nezapomeň doplnit do svý sbírky.

Víš, co je na tom nejlepší? Víčka z těchto limitek ti přinesou rovnou 3 SC! A co, že vlastně můžeš vyhrát? 

 

Celkem rozdáme 400 výher!

Jo, přečetls to správně. Kartony plechů, Big Shock! merch, repráky od SONY, další repráky od SONY, sluchátka od SONY a jako hlavní výhra brutální metrovej SONY Party Box MHC-V73D, kterej pro vás máme rovnou 8×!

Navíc pro nejvěrnější sběrače budeme vyhlašovat každý losovací kolo TOP 10, kde budeme rozdávat, a teď se podrž, 1 karton od každý příchutě pro 10 lidí s největším počtem kódů v daným losování.

Kdy taková super šance nastane? 

 

Kdy losujeme?

Losujeme celkem 4×. 100 výher každý měsíc! Do tohohle se musíš zapojit a užít si to s náma, protože už to všichni fakt potřebujem.

  • 3. 5. 2021  
  • 31. 5. 2021 
  • 28. 6. 2021  
  • 2. 8. 2021  

Kupuj limitky, doplňuj energii, trhej víčka, zadávej kódy a vyhrávej, protože přesně takhle bude vypadat jaro i léto ve znamení Big Shock! Music!

 

Tak se na tebe těšíme ve slosování!

 

#ShockYourself

Sleduj náš YOUTUBE

Sleduj náš Youtube

Omrknout v novým okně

Objev podobné články

Anička Fernstädt 7. nejrychlejší žena světa ve skeletonu!
V německém Altenbergu skončilo tento víkend mistrovství světa ve skeletonu žen. A naše Anička se opět může pochlubit skvělým výsledkem! Jaký byl…
Dočíst celý
Výsledky Grandfinále Big Shock! turnaje
V sobotu proběhlo očekávaný Grandfinále a bylo to fakt na vysoký úrovni. Zjisti, jak to vlastně celý probíhalo a kdo se dostal na stupeň vítězů…
Dočíst celý
Shockhunters a wakeboarding? Čti rozhovor s Veronikou Holubovou!
Další z rohovorů je tady a s ním i další z Shockhunters Veronika Holubová. Zajímá tě, co všechno už vyhrála, na jakým prkně jezdí, co to vlastně je…
Dočíst celý