Esport mindsets: Trénuješ nebo tryhardíš? Musíš si vybrat!

Přinášíme ti třetí z článků, kterej by ti mohl pomoci se v esportu posunout zase o kousek dál. Big Shock! ti dnes ukáže, že esport se od sportu zas tak moc neliší, a že je fajn na to občas myslet. Čti dál a zlepšuj svůj skill!

 

Trénink vs. tryhard

Je to jednoduchý, stejně jako ve sportu lidi trénují a závody nebo zápasy jsou jen občas, oba způsoby stejný činnosti se liší.

Jenže u esportu si člověk pořád tak trochu hraje a potom lehce zapomene, že může i trénovat.

 

 

Nemysli si, je to tvrdá práce, ne jen zábava.

 


 

Musíš si vybrat!

Hlavní point tohohle článku?

Rozmysli se, jestli zrovna hraješ proto, aby ses zlepšil nebo proto, abys vyhrál.

Počítáme, že pokud tenhle článek čteš, patříš mezi ty, který maj ambice se zlepšovat, protože je to baví, ale i takoví si často neuvědomí, jak je potřeba k tréninku přistupovat.

Prostě jako k tréninku!

Pokud se snažíš vyhrát za každou cenu, je mnohem těžší si něco nacvičit. Snažíš se pozorovat sám sebe, vymyslet, co máš zrovna udělat, jak komunikovat se spoluhráči, aby byli v klidu a čert ví, co všechno ještě.

Pokud ale trénuješ, doporučujeme se zaměřit na konkrétní jednotlivost a tu trénovat, dokud není dokonalá. Když kvůli tomu prohraješ hru, nevadí, vždyť je to jenom trénink!

 

 

Soustřeď se v tréninku na jednu věc a máš vyhráno.

 


 

Neboj se prohrávat

Tak se soustředíš na last hitování až sis nevšimnul, že vám ničej nexus?

V pohodě…

Zkoušíš se naučit sprayovat v CSku a vždycky kvůli tomu zařveš?

Nevadí, věř, že to přinese svý ovoce.

To jen tak, aby sis nemyslel, že můžeš slepě tryhardit a očekávat nějakej velkej posun. Možná stoupneš v ranku, ale až se na dlouho zasekneš, není lepší cesty než uvědomnělýho tréninku. Navíc, od čeho máme nehodnocený hry, že jo...

Tak na to mysli, až příště vyrazíš do boje!

 


 

Jestli se ti článek líbil, zkoukni i další naše články, který tě můžou lecos naučit. Třeba se dozvíš, proč se nevyplácí bejt naštvanej.

A příště se podíváme na samotnej trénink, tentokrát už konkrétně. Těšíš se?

 

Slyšíš tohle prvně nebo je pro tebe záměrnej trénink normální? Ničeho se neboj a poděl se o svý zkušenosti dole v komentářích.

 


 

 


Sleduj náš YOUTUBE

Sleduj náš Youtube

Omrknout v novým okně

Objev podobné články

Nové hry v únoru: Další díl Metro, Far Cry a nový Anthem.
Máme tu novej měsíc a s ním samozřejmě dorazí spousta novejch her. Tentokrát si dosyta užijí fanoušci stříleček, protože tři největší hry patří…
Dočíst celý
Adrenalin Challenge je tady! Rozhovor s Ondrou Urbanem.
UŽ JE TO TADY !!! První ze 4 výzev: Adrenaline Challenge zná svý výherce. O těch ještě uslyšíme… Teď, se ale podíváme, kdo je ambasadorem první…
Dočíst celý
Summer Big Shock! limitovaná kolekce 2019 je tady!
Nový léto a prázdniny nejsou to jediný, co přichází. Právě teď můžeš na našem e-shopu najít nový luxusní Big Shock! kousky! Tak čekuj tenhle článek a…
Dočíst celý