Mobilní hry z Brna dobývají svět! Poznej MADFINGER Games.

Právě teď ti na Big Shock! blogu exkluzivně představíme nejlepší vývojáře mobilních her v Česku! Čti dál a poznej MADFINGER Games. Jaký hry dělaj, co je na nich takovej vodvaz, ale i jak vznikli a co všechno už maj za sebou. Tohle si prostě nesmíš nechat ujít!

Už v minulým článku “SHOCK! MOBILNÍ HRY FRČÍ VÍC NEŽ KDY DŘÍV.” jsme ti ukázali, že mobilní hry dneska jedou bomby a už dlouho předtím jsi mohl potkat článek “Pořádnej Shock? Český gaming průmysl!”, kterej ti ukazuje, že naše republika je v herním světě skutečně velikánem. Tento článek všechno spojuje a není žádný překvápko, že z toho vyleze brutální nářez. Čekuj jakejma herníma titulama nás MADFINGER Games už obohatili!

 

Shadowgun Legends

Dlouholetá série FPS her Shadowgun v současné době vrcholí titulem Shadowgun Legends. A jestli je tady něco, co stojí za vyzdvihnutí oproti všemu ostatnímu, je to neuvěřitelná grafika! Shadowgun Legends prostě stojí za to, čekni trailer a uvidíš to sám.

 

Dead Trigger 2 a Unkilled

Jestli je někdo králem mobilních zombie her, nepřipadá v úvahu nikdo jinej než brněnští MADFINGER Games. Čekuj trailer na jejich titul z roku 2013 Dead Trigger 2 a gameplay o dva roky mladšího Unkilled.

Jestli rád odstraňuješ mrtvoly, pak je tohle něco pro tebe! A nepotřebuješ k tomu nic, jen svýho founa.

 

Samurai II Vengeance

Hra z trochu jinýho soudku, ale o to kreativněji pojatá. Samurajská bojovka, kde tě kromě příběhu a zabíjení nepřátel můžou těšit i neuvěřitelný grafický detaily a nádherný kreslený pozadí, ve kterým se celá akce odehrává.

Jestli jseš spíše na katany než brokovnice, tak tas mobil!

 

Netušil si, že se u nás vyrábí takovýhle klenoty? Díky nám už to víš, a aby toho nebylo málo nabídne ti Big Shock! info o MADFINGER Games z první ruky. Na to si ale budeš muset ještě chvilku počkat. Sleduj blog a příští měsíc se můžeš těšit na rozhovor se zakladatelem a CEO MADFINGER Games Markem Rabasem! Tak se těš.

#ShockYourself


Sleduj náš YOUTUBE

Sleduj náš Youtube

Omrknout v novým okně

Objev podobné články

Summer Big Shock! letní limitovaná kolekce se blíží ke konci!
Léto se pomalu, ale jistě blíží ke svýmu konci, a to znamená jediný. Naše limitovaná letní kolekce brzy opustí e-shop!!! Je to teď nebo nikdy. V…
Dočíst celý
Největší novinky z letošního herního svátku E3 2018.
Los Angeles opět patřilo hrám. Velcí i malí vydavatelé a indie studia ukázala novinky a došlo rovněž k odhalení zbrusu nových her. Postupně si v…
Dočíst celý
Shockhunters a wakeboarding? Čti rozhovor s Veronikou Holubovou!
Další z rohovorů je tady a s ním i další z Shockhunters Veronika Holubová. Zajímá tě, co všechno už vyhrála, na jakým prkně jezdí, co to vlastně je…
Dočíst celý