Několik tipů na super hry, které si můžete zahrát zadarmo

Máte chuť vyzkoušet nějaký nový herní zážitek? Třeba žánr, který si vás zatím nezískal? Proč to nezkusit zdarma. Přinášíme výběr her, které stačí pouze stáhnout a pustit se do hraní. Ukážeme vám spíše méně známé kousky, protože Fortnite, League of Legends nebo Dota 2 určitě dobře znáte.

Realm Royale
Battle royale hry prostě táhnou, tak si na začátek jednu takovou ukážeme. Realm Royale je celkem čerstvým přírůstkem a od zavedené konkurence se liší hned v několika směrech. Zatímco jinde jste povětšinou osamělým vlkem, tato hra byla navržena pro hraní ve 4členných četách. Stejně tak je na výběr z několika herních tříd, každá má pochopitelně unikátní vlastnosti a hodí se pro něco jiného. Do toho všeho si přidejte ještě koně nebo přítomnost magie a máme tu battle royale, které prostě stojí za pozornost. Hru najdete na Steamu.

Forza Motorsport 6: Apex
Vůbec první závody Forza, které se dostaly na počítače, jsou zdarma ve Windows Store. Obsahově se samozřejmě nevyrovnají tradičním Forza hrám, bez placení ale můžete okusit parádní Forza závodění a to ve více než 60 autech, což není vůbec málo. Zajezdíte si na šestici tratích a to klidně v noci. Asi není třeba připomínat, že se můžete těšit na super grafickou podívanou.

StarCraft 2
Legendární strategie od studia Blizzard není v seznamu omylem. Minulý rok byla totiž uvolněna zdarma. Tedy alespoň částečně, vývojáři byli ale štědří a bez sáhnutí na peněženku vás čeká spousta zábavy. Můžete si zahrát třeba celou první kampaň (která dříve vyšla jako Wings of Liberty) a samozřejmě se pustit do multiplayeru a prověřit tak své schopnosti proti živým sokům. Stačí zavítat na oficiální web a hru si stáhnout. Když už jsme u StarCraftu, tak Blizzard nabízí rovněž původní díl včetně datadisku Brood War zdarma. Stačí stáhnout.

Warframe
Skvělý příklad toho, jak by se měly Free-2-Play hry dělat. Warframe je na trhu už od roku 2013 a stále se těší velké oblibě. Vývojáři stále dokazují, že se o komunitu umí starat a nesnaží se za každou cenu tahat z hráčů peníze, což bývá u Free-2-Play her často problém. Navíc pravidelně vycházejí aktualizace s novým obsahem. Ta aktuálně oznámená přinese třeba vesmírné souboje nebo stylové hoverboardy. Kromě toho se hra podívá na Nintendo Switch, zatím můžete Warframe hrát na počítačích a konzolích PlayStation 4 a Xbox One. Na nikoho se zkrátka nezapomnělo.

Killer Instinct
Stavují se k vám často kamarádi, kteří rovněž rádi hrají? Pro takové případy je fajn, mít připravenou nějakou bojovku pro rychlé duely a porovnání svého umu. Fajn kandidátem je díky nulové cenovce Killer Instinct. Hra je zdarma pro PC a Xbox One. Jedná se po všech stranách o solidní mlátičku, kde nic důležitého nechybí. Primárním omezením jsou zde dostupní bojovníci, ale pokud nechcete hrát často, není to problém.


Sleduj náš YOUTUBE

Sleduj náš Youtube

Omrknout v novým okně

Objev podobné články

"Vybrali jsme Trabanta, všichni říkali, že to nejde..." Rozhovor s Danem Přibáněm!
Dneska se mrkneme pod kapotu dalšího z řad Shockhunters motoristů, snad se těšíš. Vyzpovídáme cestovatele, režiséra a novináře Dana Přibáně. Jo…
Dočíst celý
5 + 1 Nejlepších arkád, u kterejch si pravděpodobně nechal svý mládí.
Dneska už se to zdá neuvěřitelný, ale existovaly časy, kdy hrací automaty byly pro děti v herně, a ne pro závisláky v knajpě. Postupně se kultovní…
Dočíst celý
Nové hry v listopadu: Battlefield se vrací do 2. světové války, Fallout nabízí on-line hraní a přišlo také nové Darksiders
Předchozí měsíce sice již přinesly řadu velkých her, pořád je ale v zásobě na letošní rok dostatek kousků. Tento měsíc nás čeká hlavně nový…
Dočíst celý