Několik tipů na super hry, který si můžeš zahrát zadarmo.

Máš chuť vyzkoušet nějakej novej herní zážitek? Třeba žánr, kterej si tě zatím nezískal? Proč to nezkusit zdarma! Přinášíme výběr her, který stačí pouze stáhnout a pustit se do nich. Ukážeme ti spíše méně známý kousky, protože Fortnite, League of Legends nebo Dota 2 určitě dobře znáš.

 

Realm Royale

Battle royale hry prostě táhnou, tak si na začátek jednu takovou ukážeme.

Realm Royale je celkem čerstvým přírůstkem a od zavedené konkurence se liší hned v několika směrech. Zatímco jinde jseš povětšinou osamělej vlk, tato hra byla navržena pro hraní ve 4 členných četách.

Stejně tak je na výběr z několika herních tříd, každá má pochopitelně unikátní vlastnosti a hodí se pro něco jiného. Do toho všeho si přidej ještě koně nebo přítomnost magie a máme tu battle royale, který prostě stojí za pozornost.

Hru najdeš na Steamu.

 

 


 

Forza Motorsport 6: Apex

Vůbec první závody Forza, který se dostaly na počítače, jsou zdarma ve Windows Store.

Obsahově se samozřejmě nevyrovnají tradičním Forza hrám, bez placení ale můžeš okusit parádní Forza závodění, a to ve více než 60 autech, což není vůbec málo.

Zajezdíš si na šesti tratích, a to klidně v noci. Asi není třeba připomínat, že se můžeš těšit na super grafickou podívanou.

 

 


 

StarCraft 2

Legendární strategie od studia Blizzard není v seznamu omylem. Minulej rok byla totiž uvolněna zdarma. Tedy alespoň částečně, vývojáři byli ale štědří a bez sáhnutí na peněženku tě čeká spousta zábavy.

Můžeš si zahrát třeba celou první kampaň (která dříve vyšla jako Wings of Liberty) a samozřejmě se pustit do multiplayeru a prověřit tak svý schopnosti proti živejm sokům. Stačí zavítat na oficiální web a hru si stáhnout.

Když už jsme u StarCraftu, tak Blizzard nabízí rovněž původní díl včetně datadisku Brood War zdarma. Stačí stáhnout.


 

Warframe

Skvělý příklad toho, jak by se měly Free-2-Play hry dělat. Warframe je na trhu už od roku 2013 a stále se těší velké oblibě. Vývojáři stále dokazují, že se o komunitu umí starat a nesnaží se za každou cenu tahat z hráčů peníze, což bývá u Free-2-Play her často problém.

Navíc pravidelně vycházejí aktualizace s novým obsahem. Ta aktuálně oznámená přinese třeba vesmírné souboje nebo stylové hoverboardy. Kromě toho se hra podívá na Nintendo Switch, zatím můžeš Warframe hrát na počítačích a konzolích PlayStation 4 a Xbox One. Na nikoho se zkrátka nezapomnělo.

 

 


 

Killer Instinct

Stavují se k tobě často kamarádi, kteří taky rádi paří? Pro takový případy je fajn, mít připravenou nějakou bojovku pro rychlý duely a porovnání vašeho umu.

Fajn kandidátem je díky nulové cenovce Killer Instinct. Hra je zdarma pro PC a Xbox One.

Jedná se po všech stranách o solidní mlátičku, kde nic důležitýho nechybí. Primárním omezením jsou zde dostupní bojovníci, ale pokud nechceš hrát často, není to problém.

 


 

 


Sleduj náš YOUTUBE

Sleduj náš Youtube

Omrknout v novým okně

Objev podobné články

Několik tipů na super hry, který si můžeš zahrát zadarmo.
Máš chuť vyzkoušet nějakej novej herní zážitek? Třeba žánr, kterej si tě zatím nezískal? Proč to nezkusit zdarma! Přinášíme…
Dočíst celý
Challenge Accepted: Sky Dive! aneb rozhovor s přeživšími.
První etapa Challenge Accepted soutěže je za námi a výherci už zmákli Adrenalin Challenge! Zajímá tě, jaký to bylo, o co šlo a jestli bylo těžký to…
Dočíst celý
Nepropásni druhou část Shock Bota!
Už je mezi námi nějakou dobu. Baví tě, přináší ti výzvy a shockuje, jak to jenom jde. Jo tak přesně tohle je Shock Bot se svou minihrou. Projdi ji až…
Dočíst celý